fbpx Wycieczka do Maroko: przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski | Wycieczka do Maroka

Wycieczka do Maroko: przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski

Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
• Marrakesz - medyna, bazar i pałac Wezyra
• Wyprawa jeepami na Saharę
• Trekkingi w Wąwozie Dades i w Dolinie Szczęścia
• Wizyty w berberyjskich wioskach
• Hammam, kazby i zapach tajine
• Aktywne zwiedzanie Maroka
• 2-dniowy trek w rejonie Dżebel Toubkal, najwyższego szczytu Maroko
Zapraszamy na wycieczkę do Maroka! Pokażemy Wam piękno północnej Afryki i wiejskie, autentyczne oblicze tego kraju. Maroko to wrota Afryki, gdzie stykają się góry i pustynia. To życiodajne oazy Sahary, nomadzi i kultura berberyjska. I aromatyczne dania popijane szklanką miętowej herbaty. Maroko znaczą bezkresne drogi malowniczo wijące się wśród czerwonych skał, wśród krajobrazów rodem z renesansowych płócien, oszałamiających feerią barw. Ciemna zieleń gajów palmowych, kontrastuje z czerwonymi kasbami, palonymi różami, błękitami i kobaltami - prawdziwa uczta dla oczu i duszy!
 
Podczas wycieczki do Maroka będziemy nocować w bajkowej scenerii, z dala od turystycznego zgiełku. Pójdziemy na trekkingi po przepięknych masywach górskich Atlasu Wielkiego, obserwując życie w przyklejonych do zboczy berberyjskich wiosek. Zobaczymy jak wygląda życie w wioskach na skraju Sahary, w których czas się zatrzymał. Spacerując między ciasnymi murami Marrakeszu będziemy mieli okazję poczuć ich niepowtarzalny klimat.
 
Zapraszamy! Wycieczka do Maroko: aktywny wyjazd i trekkingi na lekko!
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
702(1)-24 2 Od 28.10.2024 do 08.11.2024 12

8990 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC bez Toubkala

Chcę jechać
702(2)-24 2 Od 28.10.2024 do 11.11.2024 15

10490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC z Toubkalem

Chcę jechać
703(1)-24 2 Od 04.11.2024 do 15.11.2024 12

8990 PLN

Chcę jechać
703(2)-24 2 Od 04.11.2024 do 18.11.2024 15

10490 PLN

z Toubkalem

Chcę jechać
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl

*dla osób żądnych intensywniejszych górskich wrażeń proponujemy wariant dłuższy - poszerzony o zdobycie najwyższego szczytu kraj - Jebel Toubkal 4167 m n.p.m. 

** wczesno-wiosenny termin jest bez możliwości wejścia na szczyt

program RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Bezpośredni przelot z Warszawy do Marrakeszu, wieczorny spacer i powitalna kolacja w miejscowej restauracji. Nocleg w Marrakeszu. 

DZIEŃ 2 
Zwiedzanie Marrakeszu. Poznamy stare miasto - marrakeską medynę. Zobaczymy świetnie zachowane mury miejskie z XII wieku oraz El-Bahia, XIX-wieczny pałac wezyra. Jeśli zdążymy, zajrzymy do ogrodów Majorelle, z czasów francuskiego kolonializmu. Wieczorem, na placu Jemaa El Fna, największego bazaru Marrakeszu, zanurzymy się w atmosferze handlu, muzyki, jedzenia i zabawy. Nocleg w Marrakeszu. 

DZIEŃ 3
Przejazd w serce Atlasu Wielkiego, do pełnej życia Doliny Szczęscia. Tam podczas 12-kilometrowego trekkingu odwiedzimy autentyczne wioski i poznamy codziennie życie ich mieszkańców. Nocleg w lokalnej agroturystyce.

Dystans: 12 km

DZIEŃ 4  
Po śniadaniu, widokowymi, krętymi drogami przeprawimy się na drugą stronę Atlasu, który fascynuje zróżnicowanym i kontrastowym krajobrazem: występują na przemian kasby z gliny, góry i suche równiny. Zatrzymamy się na 4-godzinny trekking w Dolinie Róż, słynącej z produkcji wody różanej i olejku różanego. Nocleg w dolinie Dades.

Dystans: 10 km

DZIEŃ 5 
16-kilometrowy trekking w rejonie Wąwozu Dades. Dolina słynie z niesamowitych widoków, malowniczych krajobrazów, oaz i maleńkich wioseczek. Udamy się na całodniowy trekking, podczas którego zobaczymy słynne formacje skalne zwane “małpimi palcami” oraz pasterzy żyjących w skale. Nocleg w dolinie Dades.

Dystans: 18 km

DZIEŃ 6
Opuszczamy pełne życia góry i kierujemy się w stronę skalistego Anty Atlasu, na całodniowy trekking w księżycowym krajobrazie. Po drodzę zobaczymy dolinę pełną glinianych, ufortyfikowanych kazb. Nocleg w Nkob.

Dystans: 15 km

DZIEŃ 7 
Niezwykle malowniczą doliną rzeki Draa przeprawimy się na jeszcze dalej na południe, na skrzyżowanie Antyatlasu i Sahary. Staniemy u wrót pustyni, gdzie niegdyś sznury dromaderów przemierzały szlaki pomiędzy Timbuktu, a krajami Maghrebu i Europą. Przesiądziemy się do jeepów i pojedziemy w głąb pustyni. Tam zjemy piknik na świeżym powietrzu, a chętni pojadą dromaderami na wycieczkę pośród wydm. Nocleg w obozie pośród najpiękniejszych wydm Maroka.

DZIEŃ 8 
Spacer na wschód słońca nad pustynią! Po porannej eksploracji Sahary nasza karawana wyruszy na północ w kierunku Środkowego Atlasu, po drodze obserwując życie pustynnych koczowników. W stolicy dywanów, Tazenakht, przyjrzymy się jak działają żeńskie kooperatywy, mające na celu poprawę sytuacji kobiet w kraju. Na wieczór dotrzemy do wioski Ait Ben Haddou, gdzie odwiedzimy jedną z najwspanialszych kasb w kraju. Nocleg nieopodal Ait Bin Haddou.

DZIEŃ 9 
Z Warzazat kierujemy się dalej na północ, w stronę najwyższego szczytu Maroka i Atlasu, Dżebel Toubkal! Po południu dojedziemy w okolice Parku Narodowego Toubkal, skąd wyruszumy na dwu i pól dniowy trekking. Nocleg w lokalnym pensjonacie w Gliz.

Dystans: 12 km

DZIEŃ 10-11 
Dwudniowy trekking na lekko (bez dużych bagaży) w Środkowym Atlasie. Trasa poprowadzi przez góry w rejonie najwyższego szczytu Maroka, Dżebel Toubkal. W połowie trekkingu, na nocleg, dotrzemy do górskiej wioski gdzie zjemy wyborną berberyjską ucztę. Drugiego dnia schodzimy z gór i spędzimy ostatnią noc w górach, gdzie idealnym podsumowaniem naszej orientalnej podróży będzie wizyta w lokalnej łaźni (hammam).

Dystans: 1 dzień 19 km
Dystans: 2 dzień 9 km

DZIEŃ 12
Częśc grupy, która wchodzi na Jebel Toubkal udaje się w stronę pierwszej bazy na wysokości 3207 m. Do pokonania mamy około 1500 m przewyższenia, na około 10ciu kilometrach. Tam zostajemy w celach aklimatyzacji.

Pozstała część grupy po śniadaniu wraca do Marakeszu. Bezpośredni przelot do Polski.

DZIEŃ 13
Atak szczytowy na najwyższy szczyt Maroka, położony na wysokości 4167 m. Zejście do wioski Imlil, regeneracja i wypoczynek. 

DZIEŃ 14
Powrót do Marakeszu. Czas na zakupy pamiątek i ostatnie spacery po mieście. Bezpośredni przelot do Polski.

* Wycieczka oryginalne trwa 14 dni. W zależności od siatki połączeń z Polski, wyjazd może zostać przedłużony o jeden dzień (15 dni). 

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl

cena zawiera CENA ZAWIERA:

• bilet lotniczy wraz z opłatami lotniskowymi

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z taryfą linii lotniczych

zakwaterowanie: 8 nocy w pokojach 2,3-osobowych w hotelach, pensjonatach oraz domach gościnnych, 1x na pustyni w wieloosobowych namiotach obozowych, 2x lokalnym pensjonacie w górach w pokoju wieloosobowym

• opiekę polskojęzycznego pilota

• transport lokalny wygodnym klimatyzowanym busem

• wyżywienie: śniadania x11 oraz obiadokolacje x 9 (oprócz dnia 2 i 11)

• dwudniowy przejazd samochodami terenowymi po pustyni

• przejazd na wielbłądach przez pustynię 

• dla osób zostających na dłuższy wariant w cenie jest pełne wyżywienie podczas wejścia na szczyt, pozwolenia na wejście do Parku Narodowego, opieka przewodnika oraz nocleg w bazie

• pakiety informacyjne

• lokalny przewodnik w Marrakeszu

• obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl

we własnym zakresie WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• bilety wstępu do atrakcji wymienionych w programie (ok. 20 €)
• 2 kolacje w Marrakeszu
• wyżywienie w ciągu dnia (lunche)
• test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

grupa GRUPA:
Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalna 15.

wylot WYLOT:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa.

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
W większości miejsc będziemy nocować w klimatycznych hotelikach lub pensjonatach, w pokojach 2,3-osobowych. Na pustyni nocujemy w kilkuosobowych obozowych namiotach. W pensjonacie w górach pokoje będą wieloosobowe, a łazienka dzielona na większą liczbę osób. 

pogoda POGODA:
Podczas naszego wyjazdu temperatury będą przyjemnie ciepłe, nie jest ani za gorąco, ani za zimno. Dzienna temperatura, będzie wynosić ok 15-25°C. Często podczas pięknej pogody może być wietrznie. W nocy, zwłaszcza w górach i bliżej pustyni temperatura może spaść do około 5-10°C.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
Podczas naszej wycieczki zarówno śniadania jak i kolacje są wliczone w cenę, a więc będziemy mieli dużo okazji, by poznać ten zakątek świata z perspektywy talerza. Dodatkowe posiłki w ciągu dnia (oprócz śniadania i obiadokolacji) pozostają w gestii uczestników wycieczki (przy organizacyjnej pomocy pilota). Maroko to kraj przyjazny wegetarianom.

grupa TREKKING I STOPNIE TRUDNOŚCI:
Większość trekkingów zajmuje od 5-7 godzin, z wyjątkiem dwóch dni dystanse nie będą przekraczać 15 km. Wymagana jest dobra kondycja fizyczna. Na trasach nie ma żadnych trudności technicznych.

inne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce oraz przeczytaj o odpowiedzialnej turystyce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl
Maroko: podróż przez Atlas, Saharę i berberyjskie wioski Fot. © Ola Matusz, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

AZORY

Archipelag Azory: trekkingi na wyspach!

7-17.09. | 14-24.09.
Azory: trekkingi na atlantyckich wyspach Flores, Faial, São Jorge i Pico fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • nowość
  • Trekking
JORDANIA

Trekking przez Wadi Rum

24-31.10./3.11.2024
Jordania: Trekking z wielbłądami przez pustynię Wadi Rum fot. © Paweł Gardziej, Barents.pl
  • Trekking
OMAN
NOWOŚĆ!

Trekking w Omanie

18-28.10.2024 || 31.01.-10.02.2025
Trekking w Omanie: przez wioski i wadi Gór Hadżar fot. © Roman Stanek, pilot Barents.pl
  • nowość
  • Trekking