fbpx Reunion: trekking na wyspie pośrodku Oceanu Indyjskiego | Wycieczka na Reunion z Barents.pl

Reunion: trekking na wyspie pośrodku Oceanu Indyjskiego

Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
• Kilkudniowy trekking przez wioski w odizolowanej kalderze Mafate
• Zdobycie najwyższej góry wyspy Piton des Neiges (3070 m n.p.m.)
• Trekking po zboczach aktywnego wulkanu Piton de la Fournaise
• Wypoczynek na tropikalnej plaży w Unii Europejskiej :-)
• Kreolska kuchnia, miejscowy rum i plantacje wanilii

Wycieczka trekkingowa na Reunion (fr. La Réunion) - pełną zieleni wyspę na Oceanie Indyjskim, która jest częścią Unii Europejskiej. Zapraszamy Was na trekking po wyjątkowych górach, których w Europie nie znajdziemy. Pójdziemy przez krainę wygasłych i aktywnych wulkanów, po ich krawędziach, grzbietach i zboczach, przez kaniony z rzekami i wodospadami.

Krajobraz Reunionu zdominowały trzy gigantyczne kaldery: Mafate, Cilaos i Salazie. Pierwsze kilka dni pójdziemy wnętrzem kaldery Mafate, do której nie prowadzi żadna droga i tamtejsze wioski są zaopatrywane przez helikoptery. W kalderach zastygła lawa pokryta jest nieprzeniknioną roślinnością. Po zboczach biegną ścieżki, które schodzą w głębokie, zielone doliny.

Trasa poprowadzi również przez kaldery Cilaos i Salazie. Zdobędziemy też najwyższą górę wyspy - trzytysięcznik Piton des Neiges! Szlak na szczyt, po nieziemskie widoki na wschód słońca nad oceanem, prowadzi przez wszystkie strefy roślinne: las deszczowy, las iglasty, wrzosowate krzewy, aż po jałową czerwoną ziemię.

W drugiej części podróży zbliżymy się do jednego z najbardziej aktywnych wulkanów świata - Piton de la Fournaise. Chętnych zabierzemy na trekking kanionem rzeki Galets lub na szpiczasty Cap Noir.

Życie na Reunionie płynie bardzo spokojnie, a wyspa daje wiele dodatkowych możliwości odpoczynku - wizyta w ogrodzie botanicznym, na plantacji wanilii, czy w gorzelni rumu lub wypoczynek na tropikalnej plaży. To będą 2 aktywne tygodnie, ciekawe i w otoczeniu magicznej, nieziemskiej natury! Zapraszamy na trekking na Reunion!

Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
261-24 3 Od 31.10.2024 do 13.11.2024 14

12990 PLN

WYCIECZKA POTWIERDZONA ZOSTAŁO 1 WOLNE MIEJSCE

Chcę jechać
262-24 3 Od 11.11.2024 do 24.11.2024 14

12990 PLN

Chcę jechać
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl

program WYCIECZKA NA REUNION, RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1-2
Przelot z przesiadką na wyspę Reunion, zamorskiego departamentu Francji. Transfer do górskiego regionu Hell-Bourg. Zakwaterowanie i kolacja z lokalnych produktów w miejscowości Salazie.

DZIEŃ 3
Rozpoczęcie 5-dniowego trekkingu w niedostępnej kalderze Mafate. Pierwszych 8 km schodzimy do wioski Aurère, usytuowanej pod skalną ścianą Piton Cabris. Tam odwiedzimy miejscową „boulangerie na końcu świata”. Po obiedzie przejdziemy następnych 7 km do malutkiej wioseczki Cayenne, usytuowanej nad kanionem rzeki.

Dystans i przewyższenia: 17 km, + 1100 m / - 2100 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 4
Pierwszą połowę dnia poświęcimy na podejście do wioseczki Les Oranges (5 km), gdzie zjemy lunch. W drugiej połowie dnia kontynuujemy podchodzenie pod górkę (5 km) do wioski Roche Plate, gdzie będziemy nocować. W ciągu dnia możliwość kąpieli w rzeczce.

Dystans i przewyższenia: 10 km, + 1400 m / - 800 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 5
Przez wodospady Trois Roches pójdziemy wzdłuż rzeki Galets, w której się na pewno wykąpiemy. Łagodnym podejściem docieramy do wioski Marla. Jest to bardzo dobrze zaopatrzona wioska i zostaniemy w niej na 2 noce. Wieczorem chłodne lokalne piwo Bourbon w miejscowej knajpce.

Dystans i przewyższenia: 10 km, + 900 m / - 400 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 6
Fakultatywny trekking przez płaskowyż Plaine des Tamarins pokryty endemiczną odmianą akacji. Powrót przez wioskę La Nouvelle do Marli.

Dystans i przewyższenia: 12 km, + 800 m / - 800 m
Trekking całodzienny lub na pół dnia.

DZIEŃ 7
Po krótkim porannym podejściu rozpoczniemy zejście z kaldery Mafate do kaldery Cilaos i do miasteczka o tej samej nazwie. Tego dnia do wyboru jest krótszy trekking z podjazdem autobusem lub całodzienny trekking przez las deszczowy z wodospadami. Wypoczynek w Cilaos z licznymi przykładami kreolskiej architektury i kulinarne doświadczenia (piwo z mikrobrowaru, lokalne wino i rum).

Dystans i przewyższenia: 6 km, + 500 m / - 900 m, lub 13 km, + 1100 m / - 1500 m
Trekking całodzienny lub na pół dnia.

DZIEŃ 8
Dzień rozpoczynamy bez pośpiechu przejazdem busem do wioseczki Bras-Sec. Stąd strome podejście do chaty pod najwyższą górą wyspy Piton des Neiges.

Dystans i przewyższenia: 5 km, + 1100 m / - 0 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 9
Wcześnie rano rozpoczynamy trekking na najwyższą górę wyspy Piton des Neiges (3070 m n.p.m.)! Ze szczytu zobaczymy wschód słońca nad okolicznymi wulkanami i całym Reunionem. Powrót do schroniska na późne śniadanie i rozpoczęcie zejścia do miasteczka Cilaos.

Dystans i przewyższenia: 19 km, + 650 m / - 2200 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 10
Rano przejazd górską drogą na południowe wybrzeże Reunionu. Popołudnie poświęcimy na wypoczynek na tropikalnej plaży. Wieczorem spacery po nadmorskim deptaku przy dźwiękach kreolsko-francuskiej muzyki. Nocleg w Saint-Pierre.

Dzień wypoczynkowy.

DZIEŃ 11
Wejście na zbocza aktywnego wulkanu Piton de la Fournaise (2632 m n.p.m.). Długość trekkingu zależy od aktywności wulkanu danego dnia, która jest stale monitorowana. Najbliżej będziemy mogli podejść do punktu widokowego 6 km od krateru wulkanu. Powrót do Saint-Pierre.

Dystans i przewyższenia: 13 km, + 600 m / - 600 m
Trekking całodzienny.

DZIEŃ 12
Dzień na fakultatywne wycieczki – do wyboru wypoczynek na plaży, wizyta w muzeum i gorzelni rumu Saga du Rhum, gdzie można zobaczyć potężny młyn do trzciny cukrowej, spacer po ogrodzie botanicznym, odwiedziny zaprzyjaźnionej rodzinnej plantacji wanilii lub fakultatywny trekking. Nocleg w Saint-Pierre.

Trekkingi fakultatywne lub wypoczynek.

DZIEŃ 13-14
W zależności od rozkładu lotów, zwiedzanie stolicy wyspy - Saint-Denis. Przejazd na lotnisko Rollanda Garrosa. Przylot do Warszawy w godzinach popołudniowych następnego dnia.

 

KONTYNUACJA WYCIECZKI NA MAURITIUSIE
Osobom zainteresowanym kontynuacją wycieczki na sąsiednim Mauritiusie (bez pilota), pomożemy w zakupie biletów lotniczych i zakwaterowanie na miejscu. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl

cena ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI NA REUNION:

• bilet lotniczy w dwie strony ze wszystkimi opłatami

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z limitami wagowymi linii lotniczych

• zakwaterowanie w górskich schroniskach i chatach lokalnych gospodarzy

• zakwaterowanie w pensjonacie na wybrzeżu - 3x w okolicy Saint-Pierre

• transport: 2x prywatne transfery i lokalna komunikacja publiczna

• częściowe wyżywienie (6x śniadania i obiadokolacje podczas trekkingu)

• opiekę polskojęzycznego pilota-przewodnika

• pakiety informacyjne

• obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL i ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP)

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl

poza ceną WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• wyżywienie inne niż wymienione powyżej

poza ceną WYDATKI FAKULTATYWNE:
• fakultatywne atrakcje lub przejazdy
• istnieje możliwość zorganizowania pokoju 2-osobowego w większości miejsc (ale nie wszędzie!) - za dopłatą pokoje 2-osobowe są możliwe podczas 10 noclegów

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
• Noclegi podczas trekkingu w prostych górskich chatach i domach miejscowych gospodarzy. Są to skromnie wyposażone, ale schludne i czyste chaty z ciepłym prysznicem (poza chatą pod najwyższą górą Piton des Neiges) i toaletą. Pokoje 4-8 osobowe. Poza noclegiem, większość schronisk zapewnia wyżywienie, serwuje lokalne alkohole, daje możliwość uzupełnienia zapasów (woda, przekąski). Na wybrzeżu nocować będziemy w lokalnych pensjonatach. Tu noclegi w pokojach 2-4 osobowych.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
• Podczas trekkingu będzie zapewnione wyżywienie (oprócz dni kiedy nocujemy w mieście Cilaos). Na śniadanie świeża francuska bagieta z masłem i dżemem oraz kawa i herbata. Na kolacje gospodarze serwują ryż i lokalne ziemniaczki, soczewicę, fasolę, czasem rybę, kurczaka, kaczkę lub inne mięso. Do kolacji podawany jest miejscowy likier. Na trasie trekkingu nie ma restauracji, wybór jedzenia jest ograniczony do lokalnych potraw.

transport TRANSPORT:
• Podczas wyjazdu będziemy korzystać z prywatnych transferów oraz z bogatej sieci miejscowych połączeń autobusowych.

trekking TREKKING I STOPIEŃ TRUDNOŚCI:
• Trekking ma poziom średnio zaawansowany. Najtrudniejszy dzień trekkingu - to 1 dzień. Końcówka dnia prowadzi przez 2 przełęcze i doliny. Warto przed wyjazdem zrobić kilka wyjazdów w góry. Większość trekkingów przebiega przez oznaczone szlaki w parkach narodowych. Podczas trekkingu nie ma trudności technicznych. By się zregenerować, zaplanowane są w środku wyjazdu półdniowe trekkingi. Będziemy szli od górskiej wioski do górskiej wioski przez różne strefy roślinne - las deszczowy, zarośla i jałowe tereny kamieniste. Wyjazd jest zaplanowany jako trekking na lekko (bez ciężkiego bagażu oraz namiotów, śpiworów, karimat, jedzenia itd.). Jednak nie ma możliwości, aby bagaże były transportowane od wioski do wioski. Dlatego na 7-dniową część trekkingową zabieramy ze sobą do mniejszego plecaka podstawowe ubrania i środki higieny (nie więcej niż 10 kg). W zakwaterowaniach są kołdry i wyżywienie, można też zrobić przepierkę. Klimat jest ciepły, dlatego nie potrzeba wielu ubrań :) . Nie zabieramy ze sobą zbędnych rzeczy. Reszta bagażu, od dnia 3 będzie przechowywana w depozycie i będzie dostępna ponownie dnia 10.

pogoda POGODA:
• Reunion leży w strefie klimatu tropikalnego. Na wyspę jeździmy od drugiej połowy kwietnia do pierwszej połowy listopada, unikając pory deszczowej i sezonu tropikalnych cyklonów. Wschodnia część wyspy oraz tereny górskie charakteryzują się większą liczbą opadów, niż zachodnia, bardziej słoneczna. Temperatury wynoszą około 21-28°C. Przez większość trekkingu temperatura będzie wynosić 16-20°C. W najwyższych partiach gór (powyżej 2500 m n.p.m.) możemy się spodziewać temperatur poniżej 10°C.

grupa GRUPA:
• Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalna 15/16.

wylot WYLOT:
• Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Dla klientów mieszkających za granicą możemy zorganizować (za dopłatą) przelot z innego miejsca w Europie.

info INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wyjazdu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Poczytaj o odpowiedzialnej turystyce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Reunion: trekkingi na lekko Fot. © Roman Stanek, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Trekking na lekko po Santo Antão

30.10.-12.11. | 7-20.11.2024 || 22.02.-7.03.2025
Wyspy Zielonego Przylądka: słoneczny trekking na Santo Antão. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • Przyroda
JORDANIA

Wycieczka do Jordanii

10-20.10. | 30.10-10.11.
Wycieczka do Jordanii: Petra, Amman, pustynia Wadi Rum i trekkingi fot. © Paweł Gardziej, Barents.pl
  • Objazdówka
  • Trekking
AZORY

São Miguel: trekkingi i zwiedzanie

29.06.-8.07. | 11-20.10. | 21-30.10. | 29.11.-8.12.
Wycieczka na Azory. São Miguel - trekkingi w krainie zieleni i wulkanów. fot. © Patrice Nieckowski, Barents.pl
  • Objazdówka
  • Trekking