fbpx Aktywna Sri Lanka: Budda, herbata i słonie | | Barents.pl - aktywne wycieczki, trekkingi, wyprawy

Aktywna Sri Lanka: Budda, herbata i słonie

Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
• Fascynująca podróż przez Sri Lankę od oceanu po Małą Anglię
• Aktywny program z wieloma spacerami i trekkingami
• Safari do słoni, boat safari po cynamon, plaże z żółwiami i dżungla
• Lankijska kultura i dziedzictwo narodowe w aktywnym wydaniu
• Słynne plantacje herbaty i ogród przypraw
• Wszystkie wstępy i atrakcje w cenie wycieczki

Sri Lanka to niewielka wyspa leżąca u stóp Indii. Wciąż mało popularna i znana, skrywa w sobie niesamowite skarby przyrodnicze i kulturowe. Zamieszkują ją niezwykle serdeczni i spokojni mieszkańcy, dzięki którym podróż tam jest prawdziwą przyjemnością i odpoczynkiem.

Sri Lanka kusi pięknymi plażami, parkami narodowymi z majestatycznymi słoniami i zgrabnymi leopardami, kulturowym i religijnym dziedzictwem wciąż obecnym w codziennym życiu, rozległymi plantacjami herbaty, obfitością dżungli i wszechobecną ajurwedą.

Zapraszamy na aktywną wycieczkę objazdową na Sri Lankę, podczas której zobaczymy niemal wszystko to, z czego (dawny) Cejlon słynie. Od Trójkąta Kulturalnego ze słynną Sigiriją i ważnymi świątyniami buddyjskimi, przez plantacje herbaty na południe od Kandy i Most Dziewięciu Łuków, do złotych plaż południa. Pójdziemy na piękne spacery za dnia i nocny trekking na Adam’s Peak, pojedziemy na samochodowe safari do Parku Narodowego Udawalawe i boat safari w ujściu rzeki Madu Ganga. Całości dopełni wyśmienita lankijska kuchnia, tuk-tuki i sesje ajurwedy, z której skorzystają wszyscy (nie raz).

Zapraszamy na wycieczkę na Sri Lankę!

Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
911-24 1-2 Od 25.11.2024 do 07.12.2024 13

11990 PLN

WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA Cena promocyjna do 26.06.

Chcę jechać
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

program WYCIECZKA NA SRI LANKĘ, RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1-2
Spotkanie na lotnisku Chopina w Warszawie i przelot do Kolombo na Sri Lance (+1). W zależności od harmonogramu przelotów, transfer do hotelu lub bezpośrednio na śniadanie do nieodległego Negombo. Poranek na plaży i w porcie rybackim, skąd pochodzą ponoć najlepsze na Sri Lance langusty.

Przejazd do najstarszej stolicy Sri Lanki - Anuradhapury (UNESCO), w której zachowały się liczne budowle sprzed wielu stuleci. Zwiedzanie rozpoczniemy od kompleksu świątynnego z najstarszym historycznie udokumentowanym drzewem świata - Sri Maha Bodhi. Ze względu na rozległy teren, Anuradhapurę będziemy zwiedzać na rowerach (opcjonalnie rikszą).

DZIEŃ 3
Przejazd do Mihintale - kolebki cejlońskiego buddyzmu - na przedpołudniowy spacer (ok. 8 km) wśród wzgórz, palm, pielgrzymów i zabytków. Następnie przejedziemy do kompleksu świątynnego w Dambulli, gdzie jest chyba najwięcej Buddów na metr kwadratowy na całej Sri Lance. Spacery po Złotej Świątyni - kompleksie pięciu skalnych świątyń.

Na koniec dnia odsapniemy trochę od miejsc kultu i wybierzemy się na krótki trekking na skałę Pidurangala, z której rozciągają się wspaniałe widoki na zieloną okolicę i Sigiriyę.

DZIEŃ 4
Sigiriya (Lwia Skała) - jedno z najbardziej rozpoznawalnych i fotografowanych miejsc na Sri Lance. To 180-metrowa skała, pozostałość po wygasłym wulkanie, na szczycie której znajduje się starożytna forteca i… fenomenalne widoki. Zwiedzimy ją wczesnym porankiem, by uniknąć gorąca i tłumów turystów.

Przejazd do Matale - do krainy smaków i zapachów. Wizyta w Ogrodzie Przypraw, w którym dowiemy się wszystkiego na temat goździków, kardamonu, gałki muszkatołowej, kakao, cynamonu, wanilii, kurkumy, pieprzu itd. Stąd mamy już tylko 25 kilometrów do niezwykle malowniczo położonego miasteczka Kandy i Świątyni Zęba, w której przechowuje się ząb Buddy (!). Wieczorne zwiedzanie miasteczka.

DZIEŃ 5
Ten dzień poświęcimy na wspaniały 13-kilometrowy trekking. To pierwszy etap dużego projektu trekkingowego na Sri Lance (wspieranego przez UE) - czyli The Pekoe Trail - 300-kilometrowej, w pełni oznaczonej trasy trekkingowej. Przejdziemy prostym i przyjemnym odcinkiem z Hanthana do Galaha, wędrując przez piękną przyrodę i widoki, wzdłuż Hanthana Tea Estate (jednej z najstarszych i największych plantacji herbaty na Sri Lance) i przez malutkie wioseczki.

Po trekkingu przejazd w okolice miasteczka Nallathanniya - bazy wypadowej przed wspinaczką na Szczyt Adama (Adam’s Peak). Odpoczynek przed nocnym trekkingiem.

DZIEŃ 6
O 2:00 w nocy zaczniemy trekking na świętą górę Sri Pada (Odcisk Stopy), 2243 m n.p.m. Do pokonania mamy 5500 stopni oraz kolejkę pielgrzymów w każdym wieku, wielu wyznań: buddystów, hinduistów, muzułmanów i chrześcijan. Wschód słońca powitamy na szczycie. Trasa nie jest technicznie trudna, jednak pokonanie tylu stopni stanowi pewne wyzwanie! Powrót na śniadanie do miasteczka i przejazd do Nuwara Elija z przystankami na plantacjach herbaty i w fabrykach herbaty. Leniwe popołudnie w “Małej Anglii”, miasteczku przypominającym angielską prowincję.

DZIEŃ 7
Poranny przejazd na stację kolejową w Nanu Oya i ekscytująca podróż pociągiem wśród herbacianych pól. Trasa kolejowa Kandy - Ella (w tym nasz odcinek) jest uważana za jedną z najpiękniejszych na świecie i chyba słusznie :-) 4-godzinną przejażdżkę kończymy w słynnym miasteczku Ella, z jeszcze słynniejszym Nine Arches Bridge (Most Dziewięciu Łuków), do którego podejdziemy w ramach popołudniowych spacerów po okolicy i miasteczku.

DZIEŃ 8
Kolejny poranek przeznaczymy na trekking na Ella Rock (ok. 10 km). A ranne ptaszki będą mogły przywitać wschód słońca z Little Adam’s Peak (tylko godzinka prostego spaceru!). Są tacy, którzy twierdzą, że jest ładniejszy niż z Adam's Peak - warto wyrobić własną opinię!

Po powrocie chwila czasu wolnego, np. na skuterową wycieczkę, odpoczynek czy hurtowy zakup herbat ;-) Po lunchu popołudniowy przejazd w okolice Parku Narodowego Udawalawe.

DZIEŃ 9-10
Z przepięknej chłodnej krainy herbaty trafiliśmy do ciepłej krainy słoni. Pojedziemy na poranne samochodowe safari po Parku Narodowym Udawalawe, do królestwa wolno żyjących słoni indyjskich (szacuje się, że mieszka ich tam około 800 szt.). Poza nimi spróbujemy wypatrzeć: lamparty, kanczyle indyjskie, bawoły wodne, szakale złociste, makaki, marabuty, pelikany czy też ibisy.

Po południu dojedziemy nad ocean do miejscowości Tangalle. Dzień wolny na odpoczynek. Kto nie chce plażować może skorzystać z dnia fakultatywnego np. na dodatkowe safari po Parku Narodowym Yala, długie spacery po plaży czy też wizytę w niedalekim Turtle Watch Rekawa czyli rezerwacie, w którym można zobaczyć samice żółwi składające jaja na plaży.

DZIEŃ 11
Jadąc w stronę Kolombo poznamy południowo-zachodnie wybrzeże Sri Lanki. Z Tangalle kierujemy się do niezwykle interesującego historycznie i architektonicznie fortu morskiego Galle. Nim do niego dojedziemy, zatrzymamy się w okolicy miejscowości Ahangama, by spróbować “upolować” tam rybaków siedzących na żerdziach wbitych w dno oceanu i łowiących z nich ryby.

Kierując się na północ dojedziemy do Ambalangody - centrum wyrobu tradycyjnych drewnianych masek i do nadoceanicznego miasteczka Balapitiya, gdzie zatrzymamy się na noc.

DZIEŃ 12-13
Przed nami przedostatni punkt programu - rejs ujściem rzeki Madu, wśród lasów mangorowych, pięknych wysepek, maleńkich wioseczek, bagien namorzynowych i krokodyli ;-) Ten piękny nadmorski ekosystem będzie najpiękniejszym pożegnaniem z lankijską przyrodą.

Nim dojedziemy do Kolombo, miniemy największą na świecie statuę Buddy Samadhi (medytującego) w Alutgamie. Popołudniowe zwiedzanie Kolombo i przejazd na nocleg do Negombo, niedaleko lotniska. Nocny wylot do Polski i lądowanie w godzinach popołudniowych (w zależności od harmonogramu przelotów).

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

cena ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI NA SRI LANKĘ:

• bilet lotniczy w dwie strony ze wszystkimi opłatami

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z limitami wagowymi linii lotniczych

• zakwaterowanie w pensjonatach, agroturystykach, guesthousach i hotelach

• lokalny transport busem na Sri Lance wg programu

• przejazd pociągiem na Sri Lance wg programu

• częściowe wyżywienie (śniadania + 5x obiadokolacja)

• bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji (Anuradhapura Sacred Area + rower, Mihintale Sacred Area, Pidurangala Rock, Sigiriya Lions Rock, Dambulla Cave Temple, Temple of the Tooth - Kandy)

• safari w Parku Narodowym Udawalawe

• boat safari Madu Ganga

• opiekę polskojęzycznego pilota

• lokalny przewodnik wg potrzeb

• pakiety informacyjne

• obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL oraz ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

poza ceną WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• częściowe wyżywienie (6 obiadokolacji - ok. 10-20 USD / dzień) + przekąski i lunche wg potrzeb
• wiza (ok. 450 PLN)
• obowiązkowe napiwki (średnio 5 USD/dzień)
• test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

poza ceną WYDATKI FAKULTATYWNE:
• bilety wstępów do atrakcji nie wymienionych w programie
• dopłata do pokoju jednoosobowego na cały wyjazd: 2000 PLN/os.
• sesje ajurwedy, tuk-tuki, skutery/riksze

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
• Podczas naszego pobytu na Sri Lance będziemy spać w lokalnych pensjonatach, agroturystykach, guesthousach, hotelikach, bungalowach. Zakwaterowanie w miarę możliwości będzie w pokojach 2-osobowych, natomiast w części miejsc mogą się zdarzyć pokoje 3-4 osobowe.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
• W cenie wycieczki jest śniadanie każdego dnia (z wyłączeniem przelotów) oraz 5x obiadokolacja. Podczas przelotu wyżywienie zapewniają linie lotnicze. Pozostałe 6 obiadokolacji oraz lunche i przekąski w ciągu dnia są we własnym zakresie Uczestników. Na lunche i obiadokolacje pilot będzie proponował ciekawe miejsca. Ceny są niższe niż w Polsce.

transport TRANSPORT:
• Podczas wycieczki będziemy przemieszczać się busem. Skorzystamy również z komunikacji publicznej - pociągu.

grupa GRUPA:
• Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalna 16.

wylot WYLOT:
• Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa - lotnisko Chopina. Dla Klientów mieszkających za granicą możemy zorganizować (za dopłatą) przelot z innego miejsca w Europie.

info INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wyjazdu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Poczytaj o odpowiedzialnej turystyce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• ​Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Sri Lanka: Budda, herbata i słonie fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

KAMBODŻA

Mały kraj ludzi o wielkich sercach

9-24.11. | 23.11.-8.12.2024
Wycieczka do Kambodży z Barents.pl © Agnieszka Podzielińska z Barents.pl
  • Objazdówka
WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA
NOWOŚĆ

Aktywny wypoczynek na Santo Antão

12-23.11.2024
Wyspy Zielonego Przylądka: wypoczynek i spacery po Santo Antão. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • nowość
REUNION

Trekking przez Reunion

31.10.-13.11. | 11-24.11.
Reunion: trekking na wyspie pośrodku Oceanu Indyjskiego Fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • nowość
  • Trekking