Wypożyczalnia sprzętu trekkingowego i outdoorowego

Dzięki Barents.pl podróże będą jeszcze prostsze - z nami zorganizujesz niezbędny ekwipunek szybko, niezawodnie i bezpośrednio!
Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu outdoorowego i trekkingowego. Mamy do zaoferowania sprzęt świetnej jakości, sprawdzony i przetestowany przez Klientów naszych wypraw na całym świecie:

jurek

NAMIOT
Jurek Atak 2.5

Lekki namiot z jednym wejściem zmieści nawet 3 osoby. Posiada prostokątną podłogę oraz mały przedsionek. Doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Dystans ok. 6cm między namiotem zewnętrznym a tropikiem zapewnia ochronę termiczną i wentylację oraz zapobiega osadzaniu się rosy.
=> opis

cena: 10 PLN/dzień
kaucja: 100 PLN


osprey osprey PALNIK VAR 2 + MENAŻKA Silverstone IV z plastikowymi sztućcami


Uniwersalna kuchenka turystyczna VAR 2 sprawdza się dobrze nawet w trudnych warunkach pogodowych. Kuchenka nagrzewa całą powierzchnię naczynia, więc jest odpowiednia do przygotowywania posiłków.

Silverstone to naczynia turystyczne wykonane ze stali nierdzewnej o wyjątkowej trwałości. Zestaw Silverstone IV zawiera naczynia 1,3 l i 0,7 l oraz przykrywkę pasująca do każdego z nich. Naczynie 1,3 litra zawiera wystarczającą ilość miejsca na 400ml pojemnik z gazem. Idealnie nadaje się na przechowywanie niezbędnych akcesoriów turystycznych, gdy na nich nie gotujesz. Profilowane dno umożliwia łatwe ustawienie na palniku. Uchwyty zaizolowane ognioochronnym tworzywem. Mniejsze z naczyń może być wykorzystane jako patelnia.

cena: 10 PLN /dzień
kaucja: 100 PLN


osprey NOSIDEŁKO DLA DZIECI
Osprey Poco Premium


Zaprojektowany po to, abyś mógł komfortowo dźwigać ten najsłodszy z ciężarów:) Jako rodzice wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego każdy produkt Poco posiada certyfikat bezpieczeństwa TüV GS. Poco jest pierwszym produktem stworzonym specjalnie dla potrzeb trójki ludzi jednocześnie: obojga rodziców oraz dziecka.
=> opis na stronie producenta


cena: 10 PLN/dzień
kaucja: 100 PLN


rakiety RAKIETY ŚNIEŻNE
TSL OUTDOOR 325


Obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika aktywności outdoorowej. Rakiety śnieżne TSL łączą wysoki komfort z maksymalną wydajnością we wszystkich rodzajach śniegu. Specjalny kształt klepsydry pozwala chodzić w sposób naturalny i zapewnia doskonałą przyczepność.
=> opis na stronie producenta


cena: 15 PLN/dzień
kaucja: 200 PLNiridium TELEFON SATELITARNY
Iridium Motorola 9555


Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek ekspedycję bez możliwości kontaktu ze światem. Telefony Iridum posiadają zasięg na całej planecie dzięki satelitom umieszczonym na orbicie Ziemi. Wystarczy być na zewnątrz, by z nich korzystać. Można również wysyłać na telefon SMS przez Internet za darmo.

=> opis na stronie producenta


cena:
45 PLN/dzień
220 PLN/tydzień
690 PLN/miesiąc

kaucja: 3000 PLN


Więcej szczegółów dotyczących wynajmu IRIDIUM znajdziesz tutaj.W celu wypożyczenia kontaktuj się z nami pod numerem: (048) 508 432 161 lub pod e-mailem: info@barents.pl.