fbpx Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania | Trekking z Barents.pl

Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania

Poglądowa mapa trasy wycieczki © Barents.pl
• Całodzienne trekkingi na lekko i spacery w różnych częściach Armenii
• Zachwycające zabytki z listy UNESCO - Hagpat, Sanahin i Gegard
• Trekkingi na wygasłe wulkany Armaghan, Azhdahak i Wajoc Sar!
• Niepowtarzalna szansa wejścia na Aragac, najwyższy szczyt Armenii
• Tętniący życiem Erywań z szeregiem uznanych muzeów i galerii
• Wielka kultura i historia połączona z aktywnym wypoczynkiem

Armenia oferuje zachwycające trasy trekkingowe i plenery, co najważniejsze - nadal pozbawione typowego tłoku Alp, czy nawet Swanetii.

Oferujemy trekking na lekko po najpiękniejszych górskich regionach Armenii, zwiedzanie Erywania, a dla najwytrwalszych - próbę zdobycia jednego z wierzchołków Aragacu (4090 m n.p.m.), najwyższego szczytu Armenii.

Góry to nie wszystko. Będziemy mieli okazje zetknąć się z niezwykłą ormiańską kulturą i historią, odwiedzimy najpiękniejsze ormiańskie zabytki sakralne – klasztory Haghpat (UNESCO), Sanahin (UNESCO), Goszawank, Geghard (UNESCO) położony w przepięknej dolinie rzeki Azat. Oprócz zabytków i aktywnych trekkingu, jak zwykle oferujemy kontakt z lokalną kulturą, kuchnią i obyczajami. Większość nocy spędzimy w domach gościnnych ormiańskich gospodarzy, którzy z dumą opowiadać będą o wielowiekowej tradycji jednego z najstarszych chrześcijańskich państw świata.

Zapraszamy na trekking w Armenii!

Na jednym z wierzchołków Aragacu. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Wodospady koło Jermuku. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
187(1)-24 2-3 Od 22.06.2024 do 03.07.2024 12

7990 PLN

BEZ ARAGACU WYCIECZKA POTWIERDZONA ZOSTAŁO 1 WOLNE MIEJSCE

Chcę jechać
187(2)-24 2-3 Od 22.06.2024 do 07.07.2024 16

8990 PLN

Z ARAGACEM BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
186(1)-24 2-3 Od 15.08.2024 do 26.08.2024 12

7990 PLN

BEZ ARAGACU

Chcę jechać
186(2)-24 2-3 Od 15.08.2024 do 30.08.2024 16

8990 PLN

Z ARAGACEM

Chcę jechać
Zielone trasy trekkingowe Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Erywań. Kaskady z widokiem na miasto! fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

program RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI DO ARMENII:

DZIEŃ 1-2
Spotkanie na Lotnisku Chopina w Warszawie. Nocny przelot do Armenii. Transfer busem na północ Armenii. Śniadanko, chwila odpoczynku i zaczynamy ormiańską przygodę od klasztoru Haghpat - jednego z czterech miejsc w Armenii wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Rozgrzewkowy trekking - do klasztoru Sanahin. Przejdziemy ok 7 km, pod sobą mając miasto Alawerdi i kanion rzeki Debet. Nocleg w uzdrowisku Dilidżan, jednym z najsłynniejszych w byłym ZSRR.

DZIEŃ 3
Trekking w Parku Narodowym Dilidżan. Przejdziemy około 10 km, odwiedzając dwa niezwykłe zabytki ormiańskiego chrześcijaństwa. Najpierw klasztor Hagarcin, czyli "orle gniazdo", położone na skale pośród iglastych lasów, by następnie piękną trasą w rejonie jeziora Parz dojść do klasztoru Goszawank, gdzie zobaczymy m.in. chaczkar igłowy, chyba najpiękniejszy ze wszystkich ormiańskich kamieni nagrobnych. Wieczorem dotrzemy do maleńkiej wioski Martuni, do naszych lokalnych gospodarzy.

DZIEŃ 4
Zaczynamy poważne chodzenie! Całodzienny spacer nad ormiańskie morze - górskie jezioro Sewan. To przepiękna trasa trekkingowa! Być może będziemy mieli okazję spróbować przepysznych sewańskich raków. Nocleg w miasteczku Wardenis.

DZIEŃ 5
W pierwszej połowie dnia idziemy na 10 km trekking na Armaghan (2829 m n.p.m.), wygasły wulkan na południowym krańcu Gór Gegamskich. Armaghan znany jest z otwartych przestrzeni i jeziora wypełniającego krater wulkaniczny. Przez przełęcz Wardanjanc z karawanserajem Selim (2410 m n.p.m.) udamy się do wsi Artabujnk. Podejdziemy (ok 7 km) do położonego na szczycie góry klasztoru Cachac Kar, zejdziemy do ruin twierdzy Smbataberd i do maleńkiego cmentarza Żydów górskich we wsi Jeghegis. O zachodzie słońca zwiedzimy dwupiętrowy klasztor Norawank. Nocleg w miejscowości Jeghegnadzor w prowincji Wajoc Dzor.

DZIEŃ 6
Pozostajemy w prowincji Wajoc Dzor. Trekking na malowniczy wygasły wulkan Wajoc Sar (2582 m n.p.m.), wyrastający wysoko nad górskim płaskowyżem. Do przejścia mamy 16 km przez otwarte przestrzenie i pastwiska pokrywające stoki wulkanu. Powrót do Jeghegnadzoru.

DZIEŃ 7
Przejazd do Dżermuku, uzdrowiska słynącego z najlepszej ormiańskiej wody mineralnej i trekking w dolinie rzeki Arpa. Wśród niezwykłych widoków pójdziemy w stronę charakterystycznego monastyru Gndewank (ok 10 km). Następnie przez przełęcz Worotan pojedziemy do prowincji Sjunik. Jeśli starczy czasu, odwiedzimy Zorac Karer, czyli “ormiański Stonehenge”. Nocleg w okolicy klasztoru Tatew.

DZIEŃ 8
Zwiedzanie klasztoru Tatew i przejazd najdłuższą na świecie obrotową kolejką linową. Trekking z Tatewu w głąb kanionu rzeki Worotan, wśród kilkusetmetrowych pionowych ścian. Nocleg w okolicy Tatewu

DZIEŃ 9
Przejazd do wioski Garni. Trekking doliną rzeki Azat, którą dojdziemy do starożytnej, zrekonstruowanej w XX wieku, świątyni Garni. Zwiedzimy również skalny monastyr Geghard (UNESCO). Nocleg w Garni.

DZIEŃ 10
Wyprawa na Azhdahak (3597 m n.p.m.). Do początku szlaku na szczyt podjedziemy pojazdami 4x4. Dotrzemy do serca niedostępnych Gór Gegamskich pochodzenia wulkanicznego, zajmujących rozległy obszar między jeziorem Sewan, a Erywaniem. Pieszo pokonamy łącznie 18 km. Nocleg w Garni.

DZIEŃ 11
Zwiedzanie Erywania. Zobaczymy muzeum sztuki współczesnej Kaskady. Odwiedzimy dom-muzeum reżysera Siergieja Paradżanowa. Przejdziemy przez starówkę z Niebieskim Meczetem oraz stylowym targiem artystów i staroci Wernisaż. Odwiedzimy Cicernakaberd - miejsce pamięci ze wstrząsającym Muzeum Ludobójstwa Ormian. Dla chętnych kolacja w centrum i wieczorny spacer.

(Tym, którzy są głębiej zainteresowani ormiańską historią, oferujemy zwiedzanie repozytorium dawnych rękopisów ormiańskich Matenadaran oraz Muzeum Historii Armenii z Galerią Narodową. Możliwa również wycieczka do gorzelni koniaku Ararat lub Noy).

DZIEŃ 12
Uczestnicy wariantu krótszego udadzą się na lotnisko. Przelot do Warszawy.
Uczestnicy wariantu dłuższego wyruszą wcześnie rano w stronę masywu Aragacu. Trekking aklimatyzacyjny. Nocleg w pensjonacie nad jeziorem Kari Lich.

DZIEŃ 13
Próba zdobycia jednego z wierzchołków Aragacu (południowego lub zachodniego). Nocleg w pensjonacie.

DZIEŃ 14
W zależności od pogody i formy grupy - trzeci dzień trekkingu w masywie Aragacu lub trekking w okolicy twierdzy Amberd i Biurakańskiego Obserwatorium Astronomicznego. Wieczorny powrót do Erywania.

DZIEŃ 15
W zależności od rozkładu lotów: wczesnoporanny powrót do Polski lub dodatkowe zwiedzanie. Dla chętnych, na zakończenie armeńskiej przygody, trekking w okolicach Erywania lub zwiedzanie Eczmiadzynu - historycznego centrum religijnego Armenii oraz Zwartnocu, niepowtarzalnych ruin wczesnochrześcijańskiej katedry (UNESCO).

DZIEŃ 16
Wczesnoporanny powrót do Polski.

Pobierz program wyjazdu <TUTAJ>.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Tatew. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Armenia zachwyca bogactwem pięknych tras trekkingowych. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl

cena ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI, TREKKING W ARMENII:

• bilet lotniczy w dwie strony z wszystkimi opłatami

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z limitem wagowym linii lotniczych

• opiekę polskojęzycznego pilota

• transport klimatyzowanym minibusem

• zakwaterowanie

• wyżywienie: śniadanie codziennie, pakiety lunchowe i kolacje poza miastami

• pakiety informacyjne

• obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL i ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

W górach Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl

we własnym zakresie WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• Kolacje w Erywaniu, Garni i Geghardzie (około 20-50 EUR)
• Test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

fakultety WYDATKI FAKULTATYWNE:
• Opłaty za wstępy do płatnych zabytków (około 15 EUR)

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
• Podczas wyjazdu będziemy zakwaterowani w domach ormiańskich gospodarzy, które przystosowane zostały do przyjmowania zagranicznych turystów. Łazienka i toaleta wspólna dla kilku pokoi.
• Pokoje są dwuosobowe (jednak grupa znajomych lub indywidualni podróżnicy o tej samej płci mogą być zakwaterowani też w pokojach trzy- lub czteroosobowych).
• Dla chętnych istnieje możliwość pokoju jednoosobowego przy dopłacie 1000 PLN za pobyt.
• W Erywaniu spać będziemy w hotelu.
• Podczas trekkingu spać będziemy w pensjonacie (zainteresowani mogą spać we własnych namiotach).

wyżywienie WYŻYWIENIE:
• W cenie wycieczki zapewnione jest każdego dnia śniadanie, a podczas pobytu w domach gościnnych, również kolacja. W czasie trekkingów uczestnicy otrzymują pakiety lunchowe lub pilot organizuje wspólny lunch w terenie. Ormiańska kuchnia słynie z wielu potraw - zarówno mięsnych (szaszłyk) i wegetariańskich (marynowane bakłażany, sałatki).
• W dużych miastach (np. Erywań) kolacja nie znajduje się w cenie. Każdy uczestnik może niezależnie zdecydować, jak chce spędzić czas i jaki rodzaj jedzenia preferuje. Pilot oczywiście dla chętnych zorganizuje kolację lub poleci rekomendowane miejsca. Ceny produktów spożywczych porównywalne są do polskich.

transport TRANSPORT:
Do dyspozycji podczas całej wycieczki będziemy mieć wygodny minibus z klimatyzacją. Auto będzie woziło nasze bagaże podczas trekkingu, zatem każdą trasę pokonujemy "na lekko", czyli bez ciężkich bagaży.

grupa GRUPA:
Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalna 15/16.

pogoda POGODA:
Idealnym okresem na aktywne zwiedzanie Armenii jest czas przedwakacyjny (maj, czerwiec) oraz od połowy sierpnia do początku października. W Armenii klimat jest suchy, kontynentalny, latem praktycznie bez opadów. Na przełomie września i października, temperatura w masywie Aragacu w nocy, może spadać do 0°C.

wylot MIEJSCE WYLOTU:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa - lotnisko Chopina. Dla klientów mieszkających za granicą możemy zorganizować (za dopłatą) przelot z innego miejsca w Europie wprost do Gruzji.

inne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• ​Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

Zainspiruj się ormiańską naturą! Film "Get Inspired with the Nature of Armenia".
© WWF Armenia

Meczet w Erewaniu. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Klimat Doliny Ararackiej sprzyja produkcji wyśmienitego koniaku. W fabryce koniaku "Ararat". Pierwsze dębowe beczki były sprowadzone z Francji. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Trekkingi w wąwozach w Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Przepiękne krajobrazy Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Chrześcijańskie dziedzictwo Armenii. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Monastyr Haghpat (Hagpat / Haghpatavank) to inaczej „Piękny Klasztor”. Monastyr jest nadal czynny. Został założony w 976 r. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Aragac. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Wyciosany w skale klasztor Dadiwank (Dadivank) z IX stulecia. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Ormianin z osiołkiem spotkany na szlaku. fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Zabytki i przyroda Armenii. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Trasy trekkingowe Armenia. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Poglądowa mapa trasy wycieczki © Barents.pl
Poglądowa mapa trasy wycieczki © Barents.pl
Na jednym z wierzchołków Aragacu. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Na jednym z wierzchołków Aragacu. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Wodospady koło Jermuku. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Wodospady koło Jermuku. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Zielone trasy trekkingowe Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Zielone trasy trekkingowe Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Erywań. Kaskady z widokiem na miasto! fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Erywań. Kaskady z widokiem na miasto! fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Tatew. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Tatew. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Armenia zachwyca bogactwem pięknych tras trekkingowych. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Armenia zachwyca bogactwem pięknych tras trekkingowych. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
W górach Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
W górach Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Meczet w Erewaniu. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Meczet w Erewaniu. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Klimat Doliny Ararackiej sprzyja produkcji wyśmienitego koniaku. W fabryce koniaku "Ararat". Pierwsze dębowe beczki były sprowadzone z Francji. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Klimat Doliny Ararackiej sprzyja produkcji wyśmienitego koniaku. W fabryce koniaku "Ararat". Pierwsze dębowe beczki były sprowadzone z Francji. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Trekkingi w wąwozach w Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Trekkingi w wąwozach w Armenii. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Przepiękne krajobrazy Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Przepiękne krajobrazy Armenii fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Chrześcijańskie dziedzictwo Armenii. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Chrześcijańskie dziedzictwo Armenii. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Monastyr Haghpat (Hagpat / Haghpatavank) to inaczej „Piękny Klasztor”. Monastyr jest nadal czynny. Został założony w 976 r. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Monastyr Haghpat (Hagpat / Haghpatavank) to inaczej „Piękny Klasztor”. Monastyr jest nadal czynny. Został założony w 976 r. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Aragac. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Wyciosany w skale klasztor Dadiwank (Dadivank) z IX stulecia. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Wyciosany w skale klasztor Dadiwank (Dadivank) z IX stulecia. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
Ormianin z osiołkiem spotkany na szlaku. fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Ormianin z osiołkiem spotkany na szlaku. fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Zabytki i przyroda Armenii. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Zabytki i przyroda Armenii. fot. © Z. Obiegała, Barents.pl
Trasy trekkingowe Armenia. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Trasy trekkingowe Armenia. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl
Aragac. Trekking w Armenii i zwiedzanie Erywania. Fot. © Magda Sybicka, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Trekking na lekko po Santo Antão

30.10.-12.11. | 7-20.11.2024 || 22.02.-7.03.2025
Wyspy Zielonego Przylądka: słoneczny trekking na Santo Antão. fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • Przyroda
AZORY

São Miguel: trekkingi i zwiedzanie

29.06.-8.07. | 11-20.10. | 21-30.10. | 29.11.-8.12.
Wycieczka na Azory. São Miguel - trekkingi w krainie zieleni i wulkanów. fot. © Patrice Nieckowski, Barents.pl
  • Objazdówka
  • Trekking
GRUZJA

Trekking Tuszetia, Chewsuretia i Kazbek

wkrótce terminy na 2025 r.
Trekking w Tuszetii i Chewsuretii fot. © Magda Konik, Barents.pl
  • Trekking
  • Etyczne