fbpx Sylwester w Kambodży u Khmerów | Kambodża z Barents.pl

Sylwester w Kambodży u Khmerów

Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
• Kolorowy Sylwester na ulicach Siem Reap
• Znane i nieznane zakamarki Angkor Wat
• Pływające wioski na Tonle Sap
• Poza centrum - w kolebce khmerskiej cywilizacji
• Aktywny relaks na rajskich plażach i wyspach
• Najlepszy przewodnik i pasjonat Kambodży

Sylwester w Kambodży! To nasza najbardziej egzotyczna sylwestrowa propozycja, połączona ze zwiedzaniem miejsc znanych i takich, gdzie ruch turystyczny prawie w ogóle nie dociera. Nowy Rok przywitamy na kolorowej i gwarnej Pub Street w Siem Reap, a potem poznamy prawdziwą Kambodżę!

Sylwester w Kambodży u Khmerów to doskonałe połączenie odpoczynku na egzotycznych plażach z aktywnym zwiedzaniem i poznawaniem lokalnego kolorytu. Z naszym pilotem-przewodnikiem, na stałe mieszkającym w Kambodży, pokażemy Wam niesamowite świątynie buddyjskie, w tym tę najsłynniejszą Angkor Wat. Pojedziemy na wyspę jedwabników, organiczną farmę słynnego pieprzu z Kampot, do pływających wiosek na Tonle Sap i zwiedzimy Phnom Penh. Będziemy się kąpać w wodospadach, odwiedzimy wiejską szkołę prowadzoną przez wolontariuszy i oczywiście zaliczymy plażing, smażing i snorkling nad Zatoką Tajlandzką :-)

Zapraszamy na Sylwestra i Nowy Rok do Kambodży!

Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
904-24 1 Od 28.12.2024 do 10.01.2025 14

13990 PLN

WYCIECZKA BLISKA POTWIERDZENIA

Chcę jechać
Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

program RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Pożegnanie z Europą* i wylot do ciepłego, egzotycznego "raju na Ziemi". Przelot z Warszawy z przesiadką do Kambodży.

DZIEŃ 2
Lądowanie w Phnom Penh. Zakwaterowanie w hotelu i odpoczynek. Tuk tukami wyjedziemy na szybką kolację do jednej z tradycyjnych, charakterystycznych dla Phnom Penh restauracyjek.

DZIEŃ 3
Po śniadaniu transfer ze stolicy Phnom Penh minivanem do Siem Reap. Po drodze odwiedzimy targowisko w Skun (znane jako "miasto pająka") oraz most Spean Praptos z epoki Angkoru w Kampong Kdei. Zakwaterowanie, odpoczynek. Wieczór spędzimy na słynnej Pub Street.

DZIEŃ 4
Ostatniego dnia roku odwiedzimy Angkor Wat. To majestatyczny kompleks świątyń, uznawany za największy na świecie. W naszej podróży skorzystamy z tuk tuka, tradycyjnego środka transportu, aby zwiedzić świątynie takie jak Ta Prohm, Bajon i oczywiście Angkor Wat. Dodatkowo, nasza wyprawa zaprowadzi nas do mniej znanych, ale równie fascynujących miejsc, które zazwyczaj omijają turyści. Sylwestrowy wieczór spędzimy na imprezie w jednej z zaprzyjaźnionych restauracji w okolicach słynnej Pub Streat , gdzie doświadczymy lokalnej atmosfery i kultury. Odkorkujemy szampany na Pub Street! Wspólnie przywitamy Nowy Rok 2024!

DZIEŃ 5
W Nowy Rok popłyniemy na wycieczkę łodzią po jeziorze Tonle Sap, gdzie będziemy mogli zobaczyć rozrzucone po jego powierzchni pływające wioski. Te unikalne osady, unoszące się na wodzie, stanowią wyjątkową atrakcję i część kultury regionu. Podczas naszej podróży łodzią będziemy mieli okazję podziwiać codzienne życie mieszkańców tych nietypowych, wodnych społeczności. Wieczorem zobaczymy pokaz tradycyjnego tańca Apsary połączony z bufetem oferującym szeroki wybór kuchni khmerskiej i światowej.

DZIEŃ 6
Dzień rozpoczniemy od wizyty w centrum APOPO, gdzie są trenowane szczury – saperzy, ratujące życie i zdrowie na zaminowanych terenach Kambodży.

Odwiedzimy oddaloną o 50 kilometrów od Siem Reap, zarośniętą dżunglą i wciąż odkrywaną przez archeologów świętą górę Kulen. Zobaczymy tutaj rzekę, której dno zostało wybrukowane ponad 1000 lingami.

Transfer do Battambang. Jedziemy na fascynującą wycieczkę do jaskiń zamieszkanych przez miliony nietoperzy. Odkryjemy mroczną historię, którą skrywają jaskinie, będziemy podziwiać płaskorzeźby skalne oraz naturalny „spektakl”, w którym główną rolę odgrywają udające się na łowy nietoperze.

DZIEŃ 7
Dzień zaczniemy od niecodziennej atrakcji. Pojedziemy na przejażdżkę słynnym bambusowym pociągiem i odwiedzimy jedną z nielicznych na świecie świątyń bahaistycznych. Klimatyzowanym minivanem dostaniemy się do największego miasta w kraju a zarazem stolicy, Phnom Penh. Po zakwaterowaniu wyjazd na kolację do jednej z lokalnych restauracyjek.

DZIEŃ 8
Zwiedzamy Phnom Penh. Odwiedzimy świątynię Wat Phnom, okryte złą sławą legendarne więzienie S21 wybudowane przez francuskich kolonizatorów, oraz Central Market - niegdyś największy targ Azji, po dziś dzień słynący z różnorodnej oferty. Wybierzemy się na usytuowaną na Mekongu Wyspę Jedwabników, gdzie tradycyjnymi metodami miejscowe tkaczki wyrabiają naturalny materiał najwyższej jakości.

DZIEŃ 9
Poranny transfer do Takeo. Takeo to malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan oraz kolebka khmerskeiej cywilizacji. Motorówkami odwiedzimy najstarszą stację archeologiczną w kraju, świątynię na wzgórzu Phnom Da - przez pół roku otoczoną wodą, a pół roku polami ryżowymi.

Wyjątkowo przyjazna ludność oraz oddalenie od głównych centrów turystycznych sprawiają, że w Takeo można poznać autentyczną Kambodżę oraz rytm życia jej mieszkańców. Wizyta i kolacja w wybudowanej przy pomocy wolontariuszy z Polski wiejskiej szkole im. Polskich Weteranów Misji UNTAC.

DZIEŃ 10
Poranny wyjazd do Kep, uroczego postkolonialnego kurortu nad Zatoką Tajlandzką. Po drodze udamy się na lunch w Sothys Peper farm – organicznej plantacji słynnego na całym świecie pieprzu z Kampot. Zobaczymy też pola solne. Wizyta na Krabim Targu w Kep.

DZIEŃ 11
Poranny transfer motorówką na Króliczą Wyspę (Koh Tonsay)! Plażing, smażing, snorkling. Chętni skorzystają z relaksującego masażu lub wybiorą się na spacer dookoła wyspy. Wieczorny powrót do Kep.

DZIEŃ 12
Wycieczka do Kampot, ciekawego miasta nad Zatoką Tajlandzką z postkolonialną architekturą, oraz wizyta w lesie namorzynowym. Dla chętnych czas wolny w Kep - wypoczynek i aktywności wg indywidualnych chęci. Dla grupy która zostanie - zapewniamy tuk-tuki do dyspozycji do poruszania się po Kep.

DZIEŃ 13-14
Transfer na lotnisko do Phnom Penh, wylot do Polski.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl

w cenie ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI:

• bilet lotniczy w dwie strony wraz z wszystkimi opłatami lotniskowymi

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z limitem wagowym linii lotniczych

• opiekę polskojęzycznego przewodnika na stałe mieszkającego w Kambodży

• zakwaterowanie w hotelach ***/**** i bungalowach

• zgody na wjazdy i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym Angkor Wat

• częściowe wyżywienie: śniadania (11x), 1x kolacja w Takeo

• uroczysta kolacja sylwestrowa wraz z napojami

• transport lokalny zgodnie z programem, w tym tuk-tuki i transfery wodne - łodzie, bambusowy pociąg

• pakiety informacyjne

• gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl

poza ceną WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• wiza 30 USD + 7 USD  (do kupienia na lotnisku lub e-visa)
• wyżywienie poza wymienionym powyżej (ceny niższe niż w Polsce)
• napoje alkoholowe i napoje w miejscach, gdzie nie ma wyżywienia w cenie
• testy na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
W miastach będziemy spać w hotelach ***/****, natomiast nad morzem będziemy spać w bungalowach.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
Kambodżańska kuchnia jest jedną z najbardziej egzotycznych na świecie. Różnorodność potraw przyprawia o zawrót głowy - owoce morza, kuchnia orientalna, makarony czy egzotyczne owoce. Ceny są niższe niż w Polsce. My zapewniamy 11x śniadania, oraz kolację sylwestrową wraz z napojami i 1x kolację w Takeo.

transport TRANSPORT:
Po Kambodży będziemy jeździć wynajętym minivanem, łodziami dostaniemy się do pływających wiosek, będziemy sporo chodzić i zwiedzać również tuk-tukami.

grupa GRUPA:
Jedziemy w małej grupie. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 6, maksymalnie 10.

pilot PILOT:
Paweł Bolek - wieloletni pilot i przewodnik po Azji Południowo-Wschodniej. Na stałe mieszka i pracuje w Kambodży.

wylot MIEJSCE WYLOTU:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Przelot do Phnom Penh / Siem Reap najprawdopodobniej z 1-2 przesiadkami. Wylot z innego miejsca po wcześniejszym ustaleniu, za dopłatą.

inne ważne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Paweł Bolek i Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

TURCJA
SYLWESTER!

Sylwester w Turcji!

29.12.2024 - 5.01.2025
Sylwester w Turcji fot. © Yonatan Anugerah
  • Objazdówka
  • Trekking
FINLANDIA
SYLWESTER!

Sylwester w Laponii

28.12.2024 - 02.01.2025
Sylwester w Laponii: w świetle zorzy polarnej fot. © Mateusz Kuszela, Barents.pl
  • nowość
  • Objazdówka
JORDANIA
SYLWESTER

Sylwester: Wadi Rum, Petra i Amman

27.12.2024 - 3.01.2025
Jordania: Petra i Wadi Rum fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • Objazdówka