fbpx Sylwester w Kambodży u Khmerów | Kambodża z Barents.pl

Sylwester w Kambodży u Khmerów

Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
• Kolorowy Sylwester na ulicach Siem Reap
• Znane i nieznane zakamarki Angkor Wat
• Spacery przez dżunglę i khmerskie przysmaki
• Pływające wioski na Tonle Sap
• Poza centrum - w kolebce khmerskiej cywilizacji
• Aktywny relaks na rajskich plażach i wyspach
• Najlepszy przewodnik i pasjonat Kambodży

Sylwester w Kambodży! To nasza najbardziej egzotyczna sylwestrowa propozycja, połączona ze zwiedzaniem miejsc znanych i takich, gdzie ruch turystyczny prawie w ogóle nie dociera. Nowy Rok przywitamy na kolorowej i gwarnej Pub Street w Siem Reap, a potem poznamy prawdziwą Kambodżę!

Sylwester w Kambodży u Khmerów to doskonałe połączenie odpoczynku na egzotycznych plażach z aktywnym zwiedzaniem i poznawaniem lokalnego kolorytu. Z naszym pilotem-przewodnikiem, na stałe mieszkającym w Kambodży, pokażemy Wam niesamowite świątynie buddyjskie, w tym tę najsłynniejszą Angkor Wat. Pojedziemy na wyspę jedwabników, organiczną farmę słynnego pieprzu z Kampot, do pływających wiosek na Tonle Sap i zwiedzimy Phnom Penh. Zrobimy warsztaty gotowania, pójdziemy na lekkie trekkingi po dżungli, będziemy się kąpać w wodospadach, odwiedzimy wiejską szkołę prowadzoną przez wolontariuszy i oczywiście zaliczymy plażing, smażing i snorkling nad Zatoką Tajlandzką :-)

Zapraszamy na Sylwestra i Nowy Rok do Kambodży!

COVID-19 aktualizacja: Kambodża jest otwarta dla ruchu turystycznego! Zapytaj nas o aktualne warunki wjazdowe.

Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki. Tu czytaj o polityce biura w związku z COVID-19.

program RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1-2, 27-28.12.2022 
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Kambodży, do stolicy Phnom Penh. Zakwaterowanie w hotelu. Po zakwaterowaniu pojedziemy tuk tukami na szybką kolację do jednej z tradycyjnych, charakterystycznych dla Phnom Penh restauracyjek.

DZIEŃ 3, 29.12.2022 
Poranny transfer minivanem do Battambang. Wycieczka do miejscowych jaskiń zamieszkanych przez 30 milionów nietoperzy! To niezwykłe miejsce ma także swoją mroczną historię, związaną z krwawym reżimem Czerwonych Khmerów.

DZIEŃ 4, 30.12.2022 
Po śniadaniu przejażdżka słynnym bambusowym pociągiem i odwiedziny w jednej z kilkunastu na świecie świątyń bahaistycznych. Transfer do Siem Reap. Po zakwaterowaniu, odpoczynek. Dla chętnych wyjście na słynną Pub Street. Czas na masaże i zimne piwo w centrum popularnego kurortu.

Po późnym śniadaniu odwiedzimy oddaloną o 50 kilometrów od Siem Reap, zarośniętą dżunglą i wciąż odkrywaną przez archeologów świętą górę Kulen. Zobaczymy tutaj rzekę, której dno zostało wybrukowane ponad 1000 lingami. Zmęczenie nocy dnia poprzedniego zniwelujemy pływając w malowniczym 20-metrowym świętym wodospadzie, odwiedzimy znajdującą się na wierzchołku góry świątynię "odpoczywającego Buddy". Chętni będą mogli skosztować dzikich, czerwonych bananów bądź też mięsa z krokodyla lub węża.

Po zwiedzaniu i powrocie do hotelu udamy się na pokaz tradycyjnego tańca Apsary połączony z bufetem oferującym szeroki wybór kuchni khmerskiej i światowej. Wieczór na Pub Street.

DZIEŃ 5, 31.12.2022
Zwiedzamy Angkor Wat - największy świątynny kompleks świata. Tuk tukiem odwiedzimy nie tylko popularne świątynie Ta Prohm, Bajon i Angkor Wat, lecz dotrzemy także do miejsc, które znają nieliczni.
Sylwestrowy wieczór spędzimy na imprezie z miejscowym zespołem muzycznym w zaprzyjaźnionym hotelu w Siem Reap. Wspólnie przywitamy Nowy Rok 2023!

DZIEŃ 6, 01.01.2023
Dzień wolny
na odpoczynek i spacery po Siem Reap. Dla chętnych objazd tuk tukami po Siem Reap i okolicach.

DZIEŃ 7, 02.01.2023
Przejazd do słynnego centrum APOPO - trenowane tutaj szczury afrykańskie potrafią rozpoznawać niewybuchy i w roli saperów ratują życie ludzkie. Pokaz umiejętności inteligentnych gryzoni.

Odwiedzimy oddaloną o 50 km od Siem Reap, zarośniętą dżunglą, wciąż odkrywaną przez archeologów świętą górę Kulen. Zobaczymy tutaj rzekę, której dno zostało wybrukowane ponad 1000 lingami. Zmęczenie po powitaniu nowego roku ukoimy pływając w malowniczym 20-metrowym świętym wodospadzie. Zajrzymy do znajdującej się na wierzchołku góry świątyni "odpoczywającego Buddy". Chętni będą mogli
skosztować dzikich, czerwonych bananów bądź też mięsa z krokodyla lub węża. Wieczór na Pub Street w Siem Reap.

DZIEŃ 8, 03.01.2023
Rano wyjedziemy zwiedzać łodzią rozrzucone po jeziorze Tonle Sap pływające wioski. Klimatyzowanym minivanem, odwiedzając po drodze most z epoki Angkoru Spean Praptos w Kampong Kdei, dostaniemy się do największego miasta w kraju, stolicy Phnom Penh. Wieczorne city tour oraz kolacja w jednej z tradycyjnych, charakterystycznych dla Phnom Penh restauracyjek.

DZIEŃ 9. 04.01.2023
Wyjazd do Kep. Udamy się na lunch w Sothys Pepper Farm - organiczną farmę słynnego na całym świecie pieprzu z Kampot. Farma działa w duchu fair trade, a dodatkowo prowadzi ciekawe "pieprzowe wycieczki", podczas których można zapoznać się z całym procesem produkcji pieprzu. Zobaczymy także pola solne i odwiedzimy Krabi Targ w Kep. W końcu ta okolica słynie z najlepszych owoców morza!

DZIEŃ 10, 05.01.2023
Motorówką przenosimy się na Króliczą Wyspę (Koh Tonsay). To oaza spokoju, rajska wyspa! Z dala od zgiełku i turystów odpoczniemy w cieniu drzew na hamakach nad samym brzegiem morza i pustych plażach, a chętni na pewno skorzystają z relaksującego masażu lub wybiorą się na 3-godzinny spacer dookoła wyspy :-) Nocleg w bungalowach na plaży.

DZIEŃ 11, 06.01.2023 
Całodzienna wycieczka łodzią na pobliskie wyspy. Zobaczymy, jak płynie życie na maleńkich wysepkach u wybrzeży Kambodży. Kolorowe mini-targi owoców morza, mikroskopijne przystanie, rajskie plaże i wszechobecne hamaki :-) Popołudniowy powrót do Kep. Kep to uroczy, postkolonialny francuski kurort nad Zatoką Tajlandzką, omijany przez masową turystykę. Odpoczynek na plaży urozmaici nam wizyta w Jaskini Białego Słonia (Rung Damrey Saa), będąca buddyjskim miejscem kultu.

DZIEŃ 12, 07.01.2023
Przejazd z Kep do Phnom Penh. Zwiedzamy Phnom Penh. Odwiedzimy świątynię Wat Phnom, okryte złą sławą legendarne więzienie S21, wybudowany przez francuskich kolonizatorów ówcześnie największy targ Azji, po dziś dzień słynący z różnorodnej oferty Central Market. Wybierzemy się także na usytuowaną na Mekongu wyspę jedwabników, gdzie tradycyjnymi metodami miejscowe tkaczki wyrabiają naturalny materiał najwyższej jakości.

DZIEŃ 13-14, 08-09.01.2023
Transfer na lotnisko do Phnom Penh, wylot do Polski.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl

w cenie ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI:

• bilet lotniczy w dwie strony wraz z wszystkimi opłatami lotniskowymi

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z limitem wagowym linii lotniczych

• opiekę polskojęzycznego przewodnika na stałe mieszkającego w Kambodży

• zakwaterowanie w hotelach ***/**** i bungalowach

• zgody na wjazdy i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym Angkor Wat

• częściowe wyżywienie: śniadania (11x), kolacja sylwestrowa wraz z napojami

• transport lokalny zgodnie z programem, w tym tuk-tuki i transfery wodne - łodzie

• pakiety informacyjne

• gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl

poza ceną WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• wiza 30 USD (do kupienia na lotnisku lub e-visa)
• wyżywienie poza wymienionym powyżej ok. 250 PLN
• napoje alkoholowe i napoje w miejscach, gdzie nie ma wyżywienia w cenie
• testy na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
W miastach będziemy spać w hotelach ***/****, natomiast nad morzem będziemy spać w bungalowach / domkach na drzewach.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
Kambodżańska kuchnia jest jedną z najbardziej egzotycznych na świecie. Różnorodność potraw przyprawia o zawrót głowy - owoce morza, kuchnia orientalna, makarony czy egzotyczne owoce. Ceny są niższe niż w Polsce. My zapewniamy 11x śniadania, oraz kolację sylwestrową wraz z napojami.

transport TRANSPORT:
Po Kambodży będziemy jeździć wynajętym minivanem, łodziami dostaniemy się do pływających wiosek, będziemy sporo chodzić i zwiedzać również tuk-tukami.

grupa GRUPA:
Jedziemy w małej grupie. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalnie 15/16.

pilot PILOT:
Paweł Bolek - wieloletni pilot i przewodnik po Azji Południowo-Wschodniej. Na stałe mieszka i pracuje w Kambodży.

wylot MIEJSCE WYLOTU:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Przelot do Siem Reap najprawdopodobniej z 1-2 przesiadkami. Wylot z innego miejsca po wcześniejszym ustaleniu, za dopłatą.

inne ważne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Paweł Bolek i Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Widowiskowy pokaz pokaz tradycyjnego tańca Apsary. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Odpoczynek na rajskich plażach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Angkor War. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Smaki khmerskiej kuchni. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Religie i wierzenia w Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na wyspie jedwabników. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
W kambodżańskich światyniach. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Takeo - malownicze tereny legendarnego Królestwa Funan. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Jeden z najpopularniejszych w Kambodży środków transportu :-) Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Na organicznej farmie piperzu. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Zatoka Tajlandzka. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Łódeczkami po Kambodży. Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Asia Ślusarska z Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl
Sylwester w Kambodży u Khmerów fot. © Paweł Bolek, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

TURCJA
SYLWESTER!

Sylwester w Turcji!

27.12.2023-03.01.2024
Sylwester w Turcji fot. © Yonatan Anugerah
  • Objazdówka
  • Trekking
FINLANDIA
SYLWESTER!

Sylwester w Laponii

wkrótce terminy na 2023r.
Sylwester w Laponii: w świetle zorzy polarnej fot. © Mateusz Kuszela, Barents.pl
  • nowość
  • Objazdówka
JORDANIA
SYLWESTER

Sylwester i Nowy Rok w Jordanii

28.12-04/07.01.2024
Jordania: Petra i Wadi Rum fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • Objazdówka