fbpx Azja Środkowa: wycieczka przez Kazachstan, Kirgistan i Uzbekistan | Wycieczka do Kazachstanu, Kirgistanu i Uzbekistanu z Barents.pl

Azja Środkowa: wycieczka przez Kazachstan, Kirgistan i Uzbekistan

Poglądowa trasa wycieczki Kirgistan, Kazachstan, Uzbekistan z Barents.pl
• Kanion Szaryński i Park Narodowy Altyn-Emel
• Spacery wśród zabytków Samarkandy i Taszkientu
• Trekkingi w Górach Niebiańskich - Tien-Szan
• Spanie w kirgiskiej jurcie
• Kazachska, kirgiska i uzbecka kuchnia
• Kąpiele w dzikich gorących źródłach Altyn Araszan

Wycieczka do Azji Centralnej! Podczas aktywnej wycieczki objazdowej odwiedź z nami Uzbekistan, Kazachstan i Kirgistan! Z tych trzech dobrze nam znanych krajów wybraliśmy to co najlepsze i połączyliśmy w jedno. Zapraszamy!

W pełnym historii Uzbekistanie poznamy dziedzictwo Timura i miasta Jedwabnego Szlaku - zabytkową Samarkandę oraz tętniący życiem nowoczesny Taszkient. W Kazachstanie zobaczymy słynne bezkresne stepy, Kanion Szaryński oraz niesamowite wydmy i formacje skalne w Altyn Emel. Wysokogórski Kirgistan odkryje przed nami ośnieżone szczyty Tien-Szanu, wysokogórskie jeziora i gorące źródła.

Przed nami wycieczka do Azji Centralnej - w rozległe gorące kotliny, stepy, wysokie góry i lodowce. Poznamy spokrewnione społeczności Uzbeków, Kazachów i Kirgizów. Odwiedzimy kraje słynące z gościnności, najlepszego płowu i baraniny. Wyrusz z nami na wycieczkę od gorących kotlin Uzbekistanu po szczyty Tien-szanu!

Sokolnictwo - dlaczego nie znajdziesz tego w naszych programach? Tradycje koczownicze, w tym sokolnictwo, są piękne, tak długo, jak są prawdziwe, kultywowane na co dzień, służą lokalnym społecznościom i stoi za nimi szacunek do zwierząt. Kiedy stają się turystyczną atrakcją, przestają mieć jakąkolwiek wartość, a często prowadzą do cierpienia zwierząt. Spotkanie prawdziwego sokolnika jest trudną sztuką. Nie mówimy nie. Jeśli tylko uda się nam potwierdzić podczas wycieczki spotkanie z taką osobą, zaaranżujemy to z przyjemnością! Ale nie zabierzemy Was na ustawiany pokaz, o często wątpliwej reputacji.

Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
684-24 1-2 Od 06.07.2024 do 23.07.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
681-24 1-2 Od 05.08.2024 do 22.08.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
683-24 1-2 Od 12.08.2024 do 29.08.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
687-24 1-2 Od 22.08.2024 do 08.09.2024 18

11490 PLN

WYCIECZKA POTWIERDZONA ZOSTAŁY 3 WOLNE MIEJSCA

Chcę jechać
682-24 1-2 Od 04.09.2024 do 21.09.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
686-24 1-2 Od 06.09.2024 do 23.09.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC Wylot z Krakowa

Chcę jechać
685-24 1-2 Od 10.09.2024 do 27.09.2024 18

11490 PLN

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Chcę jechać
689-24 1-2 Od 11.09.2024 do 28.09.2024 18

11490 PLN

World Nomad Games!

Chcę jechać
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

* W związku z różnymi połączeniami lotniczymi, kolejność realizacji programu może ulec zmianie. 
** W terminie 689-24 Dzień 2 spędzimy w Astanie w czasie World Nomad Games, czyli Światowych Igrzysk Nomadów. Na igrzyskach można oglądać zmagania w tradycyjnych dyscyplinach sportu koczowników, takich jak zapasy, w tym na koniach, konne wyścigi, czy osławione kok-boru. Cena wycieczki nie zawiera ceny wejściówki.

program RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1-2
Wylot z Polski i przylot do Ałmaty. Zwiedzanie największego kazachskiego miasta, położonego u stóp północnego Tien-szanu. Wieczorem po raz pierwszy spróbujemy typowych dań kuchni kazachskiej w lokalnej restauracji. 

*Zwiedzanie Ałmat lub Astany, w zależności od siatki połączeń.

DZIEŃ 3
Wycieczka do Parku Narodowego Ałtyn-Emel. Samochodami terenowymi dotrzemy do Śpiewającej Wydmy, gdzie usłyszymy dźwięk przemieszczających się piasków. Wieczór i noc spędzimy w lokalnej agroturystyce.

DZIEŃ 4
Wyprawa samochodami terenowymi do największej atrakcji Ałtyn-Emel - Białych Gór. Niewymagający trekking po wzgórzach, z niesamowitymi panoramami na okoliczne formacje skalne i wąwozy. Przy odrobinie szczęścia spotkamy kułany - dzikie osły azjatyckie. Docieramy do miasta Żarkent. Zobaczymy drewniany dungański meczet z XIX wieku i spróbujemy smakołyków lokalnej kuchni.

DZIEŃ 5
Poranny spacer po Żarkencie i wycieczka do Kanionu Szaryńskiego, największego w Azji Centralnej. Pod wieczór docieramy do Parku Narodowego Kolsai.

DZIEŃ 6
Kilkunastokilometrowy trekking między wysokogórskimi jeziorami Kolsai lub odpoczynek nad jeziorem (dla chętnych). Wieczorem „ruska bania”, lokalna kolacja i ognisko.

DZIEŃ 7-8
Ruszamy do Kirgistanu, w Tien-Szan, zwany Górami Niebiańskimi! Niezastąpionymi radzieckimi pojazdami docieramy do wysokogórskiej doliny Altyn Arashan znanej z gorących źródeł. Całodzienny trekking do jeziora Ala Kul o szmaragdowym kolorze, a dla chętnych spokojny spacer w głąb doliny i poszukiwanie “dzikich” gorących źródeł. Dwa noclegi w jurtach. 

DZIEŃ 9
Zwiedzanie Karakolu. Zobaczymy targ, odwiedzimy prawosławną cerkiew i dungański meczet, oba wyróżniające się stylową, drewnianą architekturą. W tym pogranicznym miasteczku, będziemy mieć również okazję spróbować specjałów kuchni ujgurskiej

DZIEŃ 10
W górskim paśmie Terskej Ałatoo zobaczmy formacje czerwonych skał Dżety-Oguz oraz zjawiskowy kanion Bajka. Następnie z Tien-Szanu przenosimy się na południowe wybrzeże jeziora Issyk Kul. Tam czeka nas kąpiel i relaks oraz nocleg w tradycyjnej jurcie.

DZIEŃ 11
Jadąc przez Czujską Dolinę, w drodze do stolicy Kirgistanu, zobaczymy słynny zabytkowy minaret Burana. Zwiedzanie Biszkeku, spacer po centralnym deptaku, kolacja w miejscowej restauracji.

DZIEŃ 12
Kontynuujemy zwiedzanie Biszkeku. Po południu, przekroczymy granicę, aby pociągiem przez Kazachstan dotrzeć do Uzbekistanu.

DZIEŃ 13
Wyruszymy na zwiedzanie Taszkentu by zobaczyć, jak zmieniał się od śladów pierwszego osadnictwa do dzisiejszego nowoczesnego wielkiego miasta. Zwiedzimy kompleks Hazrat Imam, zajrzymy na bazar Czorsu, pełen kupców z różnych części kraju i poznamy uroki wieczornego Taszkentu.

DZIEŃ 14
Szybkim pociągiem Afrosiab i wygodnym autobusem dojedziemy do Buchary. 

DZIEŃ 15
Całodzienne zwiedzanie Buchary. Zobaczymy najstarsze w Azji Środkowej mauzoleum Samanidów kunsztowny zdobiony minaret Kalyan z XII wieku. Pospacerujemy między imponującymi budowlami z XVII wieku - zobaczymy madrasę Abdulah-Chana oraz meczet Magoki Kurns.

DZIEŃ 16
Rano wyruszymy z Buchary do Samarkandy. Spacer starożytną Samarkandą (UNESCO), będącą niegdyś stolicą imperium Tamerlana. Zobaczymy madrasy placu Registan, meczet Bibi-Chanum (1399-1404) i mauzoleum samego Timura

DZIEŃ 17-18
Swobodny poranek w Samarkandzie. Przejazd do Taszkentu i pożegnanie z Azją Centralną. Przelot do Polski z przesiadką.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl

cena zawiera ZAPEWNIAMY W CENIE WYCIECZKI:

• bilet lotniczy w dwie strony z wszystkimi opłatami lotniskowymi

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z taryfą linii lotniczych

• opiekę polskojęzycznego pilota

• śniadania i obiadokolacje podczas całego pobytu (oprócz miast)

• zakwaterowanie (w hotelach, pensjonatach, kwaterach oraz w tradycyjnej jurcie)

• transport na miejscu - komfortowy bus, radzieckie terenowe pojazdy w górach (UAZ, GAZ), przejazd szybkim pociągiem w Uzbekistanie, przejazd nocnym pociągiem z Kazachstanu do Uzbekistanu

• pozwolenie na wstęp do parków narodowych

• pakiety informacyjne

• gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie NNW + KL + ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl

we własnym zakresie WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• dodatkowe wyżywienie nieujęte w ofercie (m.in. obiadokolacje w miastach)
• bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
• test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

fakultety WYDATKI FAKULTATYWNE:
• dopłata do jednoosobowego pokoju 1000 PLN (nie dotyczy yurt)
• bilety wstępu i napiwki (ok. 70 USD)

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
W miastach nocleg w rodzinnych pensjonatach / hostelach. W górach noclegi w zorganizowanych jurtach, ew. stacjonarnych namiotach.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
Zapewniamy śniadania i obiadokolacje, gdy jesteśmy zakwaterowani u gospodarzy. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie. Ceny niższe niż w Polsce. W miastach i podczas przejazdów będziemy się stołować w miejscowych restauracjach, kafeszkach i jadłodajniach, z których korzystają lokalni mieszkańcy.

transport TRANSPORT:
W Uzbekistanie będziemy poruszać się szybkim pociągiem oraz transportem lokalnym i taksówkami. Z Uzbekistanu do Kazachstanu polecimy samolotem. Po Kazachstanie i Kirgistanie będziemy poruszać się komfortowym busem. Odcinki górskie w Kirgistanie pokonamy radzieckimi pojazdami terenowymi.

forma wyjazdu FORMA WYJAZDU:
Jest to aktywna objazdówka, czyli zwiedzanie Uzbekistanu, Kirgistanu i Kazachstanu, obfitujące w elementy aktywne - dłuższe spacery po miastach, spacery i trekkingi górskie. Program jest tak skonstruowany, że można zdecydować o uczestnictwie w spacerze / trekkingu lub skorzystaniu z mniej wymagających aktywności (lżejszy spacer, odpoczynek nad jeziorem, itd.).

grupa GRUPA:
Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 8, maksymalna 15.

wylot MIEJSCE WYLOTU: 
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Inne miejsca możliwe są za dopłatą (w takim wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem).

pogoda POGODA:
W Uzbekistanie i Kazachstanie lato jest suche i gorące, średnia temperatura wynosi od 26°C do 32°C. Jesienią temperatura w ciągu dnia wynosi ok 25°C w nocy temperatura może spaść do 10-15°C.

inne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
• Uwaga! W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających realizację wycieczki, zwrot 100% wpłaconych pieniędzy realizujemy do 7 dni od dnia odwołania wycieczki.
• Polityka biura w związku z Covid-19 - Podróże w czasach COVID-19 z Barents.pl.

Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Piotrek Rząca, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Poglądowa trasa wycieczki Kirgistan, Kazachstan, Uzbekistan z Barents.pl
Poglądowa trasa wycieczki Kirgistan, Kazachstan, Uzbekistan z Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz / Piotrek Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Piotrek Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Piotrek Rząca, Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Stopnie trudności wycieczek Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kirgistan. Fot. © Magda Załoga z Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Kazachstan. Fot. © Ola Matusz i Piter Rząca, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
Uzbekistan. Fot. © Małgosia Busz, Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

UZBEKISTAN

Wycieczka po Jedwabnym Szlaku

15-27.09.2024
Uzbekistan. Wycieczka po Jedwabnym Szlaku fot. © Małgosia Busz, Barents.pl
  • Objazdówka
TADŻYKISTAN
NOWOŚĆ

Podróż przez Tadżykistan

11-26.08.2024
Wycieczka do Tadżykistanu: Pamir, Wachan i Góry Fańskie fot. © Ola Matusz, Barents.pl
  • nowość
  • Objazdówka
UZBEKISTAN I TURKMENISTAN

Wielkie cywilizacje Azji Środkowej

20.09.-5.10. | 4-19.10.
Uzbekistan i Turkmenistan. Wielkie cywilizacje Azji Środkowej fot. © Roman Stanek Barents.pl
  • Objazdówka