fbpx Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas | Maroko z Barents.pl

Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas

Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
• Rowerem na lekko przez Średni i Wysoki Atlas
• Dolina Tysiąca Kazb i gliniane ksary ukryte pośród palmowych gajów
• Marakesz: królewskie miasto z niezapomnianą atmosferą
• Aktywna forma zwiedzania Maroko
• Na rowerach bez obciążenia - bagaże jadą autem!

Rowerowa wycieczka do Maroka! Zapraszamy do oglądania północnej Afryki z perspektywy siodełka! 

Maroko to kraj, który fascynuje zróżnicowanym krajobrazem: występują na przemian domy z gliny, wysokie, żyzne góry i suche równiny. To kraj kontrastów - pełen życia Marakesz i bezkresna cisza Sahary. Nasza trasa eksploruje trzy odrębne regiony w południowym Maroku. Kręte górskie drogi doprowadzą nas do odizolowanych od cywilizacji wiosek, w których czas się zatrzymał, a mieszkańcy kultywują własne tradycje. Dzięki rowerowi zobaczymy wiejskie, autentyczne oblicze tego kraju, czyli to, czego nie widać z drogi ekspresowej i turystycznych szlaków. Zobaczymy jak wygląda życie w wioskach na skraju pustynii i w górskich prowincjach.

Maroko  to życiodajne oazy Sahary, nomadzi i kultura berberyjska. To aromatyczne dania popijane szklanką miętowej herbaty. Kraj znaczą bezkresne drogi malowniczo wijące się wśród czerwonych skał, wśród krajobrazów rodem z renesansowych płócien, oszałamiających feerią barw. Ciemna zieleń gajów palmowych, kontrastuje z czerwonymi kazbami, palonymi różami, błękitami i kobaltami - prawdziwa uczta dla oczu i duszy!

Zapraszamy na wspólne rowerowanie w Maroku!

Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl

Terminy wycieczek

Numer Trudność Termin Dni Cena Uwagi Rezerwacja
708-24 3 Od 11.11.2024 do 25.11.2024 15

9990 PLN

Chcę jechać
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl

program WYCIECZKA NA WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA, RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1
Bezpośredni przelot z Warszawy do Marrakeszu. Przejazd do pensjonatu na obrzeżach miasta u podnóża Atlasu. Wspólna kolacja i wieczór powitalny. 

DZIEŃ 2
Kierujemy się na południe, w stronę doliny tysiąca Kazb. Tam rozpakujemy rowery i udamy się na rozgrzewkowy przejazd. Dolina słynie z niesamowitych widoków, malowniczych krajobrazów, oaz i maleńkich wioseczek. Nocleg w pensjonacie w miejscowości Tighza.

Dystans i przewyższenia: 25 km, ⬆ 500 m / ⬇ 400 m

DZIEŃ 3
Drugi dzień w Wysokim Atlasie zaczniemy od powolnej wspinaczki. Poprzez górskie siodła i monumentalne doliny dotrzemy do odizolowanych wiosek. Będziemy mieli okazję poznać kulturę berberyjską i podglądnąć codziennie życie mieszkańców. Nocleg w domu gościnnym w okolicy Gessate. 

Dystans i przewyższenia: 58 km, ⬆ 1400  m / ⬇ 960 m

DZIEŃ 4
Po śniadaniu, kontynuujemy naszą drogą na wschód. Powoli opuszczamy wysokie góry. Otwierają się wspaniałe przestrzenie. Druga część naszej trasy wiedzie drogą w dół. Wieczorem czeka nas zasłużona regeneracja w pensjonacie w miejscowości Imassine. 

Dystans i przewyższenia: 70 km, ⬆ 750 m / ⬇ 900 m

DZIEŃ 5-6
Kierujemy się na południe, w stronę Anty Atlasu, który charakteryzuje się skalistymi pustkowiem, księżycowym krajobrazem i bardzo rzadką roślinnością. Jest to jeden z najrzadziej odwiedzanych obszarów w Maroku, obfitujących w samotne góry o fantastycznych kształtach. Po drodze spotkamy wielu pasterzy koczowników.

Dzeń 5. Nocleg w schronisku.
Dystans i przewyższenia: 55 km, ⬆ 1000 m / ⬇ 500 m

Dzeń 6. Nocleg w hotelu w Nkob.
Dystans i przewyższenia: 43 km, ⬆ 490 m / ⬇ 1200 m

DZIEŃ 7
Z surowego pasma górskiego Jebel Saghro dojedziemy do doliny Draa - magicznej, zielonej doliny rzecznej wyłożonej palmowymi oazami i starożytnymi kazbami. Żegnamy duże przewyższenia, aby stanąć u wrót królowej pustyń - Sahary. Nocleg w domu gościnnym.

Dystans i przewyższenia: 64 km, ⬆ 420 m / ⬇ 690 m

DZIEŃ 8
W drodze do Tamegroute czeka nas nietrudny 40-kilometrowy odcinek, po którym będziemy mogli się zregenerować przed przeprawą przez pustynię. To stąd karawany niegdyś ruszały w stronę legendarnego Timbuktu. Miejscowość słynie z wyrobów ceramicznych, które towarzyszyły mieszkańcom od początków osadnictwa. 

Dystans i przewyższenia: 42 km, ⬆ 400 m / ⬇ 690 m

DZIEŃ 9
Przejazd przez ostatnie spalone słońcem wioski u podnóża Sahary, aż do przyczółka cywilizacji - Tagounite. Spróbujemy wybornych daktyli, popijanych szklanką aromatycznej miętowej herbaty.  Nocleg w hotelu.

Dystans i przewyższenia: 61 km, ⬆ 150 m / ⬇ 220 m

DZIEŃ 10-11
Ruszamy w głąb pustyni, aby przyjrzeć się jej różnym obliczom. Większość dróg w tej części Sahary jest kamienista, a więc tym samym - przejezdna. Trudy podróży rekompensuje nam to mistyczne doświadczenie jakim jest podróż przez totalne pustkowie. 

Na tym pozornie nieciekawym skrawku ziemi bardzo dużo się dzieje! Na śladach piasku będziemy szukać oznak życia, ponieważ oprócz ludzi i dwugarbnych wielbłądów, pustynie zamieszkują osły saharyjskie, antylopy i lisy pustynne. Wieczorem pojedziemy dromaderami na wycieczkę pośród wydm, będziemy obserwować wschody i zachody słońca, oraz przy płomieniach ogniska przysłuchiwać się lokalnej muzyce.

Dzień 11. Nocleg w zorganizowanym obozie na pustyni.
Dystans i przewyższenia: 70 km, ⬆ 150 m / ⬇ 250 m

Dzień 12. Nocleg w namiotach.
Dystans i przewyższenia: 64 km, ⬆ 150 m / ⬇ 150 m

DZIEŃ 12
Nasza rowerowa karawana ruszyła w stronę cywilizacji. W Foum Zguid zainteresowani udadzą się do publicznej łaźni, gdzie w saunie parowej oddamy się zabiegom pielęgnacyjnym. Nocleg w pensjonacie.

Dystans i przewyższenia: 54 km, ⬆ 260 m / ⬇ 40 m

DZIEŃ 13
Po spakowaniu rowerów ruszymy w drogę do Marakeszu. W stolicy dywanów, Tazenakht, przyjrzymy się jak działają żeńskie kooperatywy, mające na celu poprawę sytuacji kobiet w kraju. Po drodze zajrzymy do wioski Ait Ben Haddou, gdzie odwiedzimy jedną z najwspanialszych kasb w kraju. Nocleg w Marrakeszu.

DZIEŃ 14
Zwiedzanie Marrakeszu. Poznamy stare miasto - marrakeską medynę. Zobaczymy świetnie zachowane mury miejskie z XII wieku oraz El-Bahia, XIX-wieczny pałac wezyra. Pod największym marakeskim meczetem księgarzy posłuchamy o najważniejszych zasadach Islamu. Wieczorem, na placu Jemaa El Fna, największego bazaru Marrakeszu, zanurzymy się w atmosferze handlu, muzyki, jedzenia i zabawy. Nocleg w Marrakeszu.

DZIEŃ 15
Powrót do Polski. W zależności do harmonogramu lotów, udamy się na dodatkowe wycieczki po mieście.

Nie jedź sam! Poleć wyjazd znajomym:
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl

cena CENA ZAWIERA

• bilet lotniczy wraz z opłatami lotniskowymi

• bagaż nadawany i podręczny zgodnie z taryfą linii lotniczych

• zakwaterowanie: 9 nocy w pokojach 2,3-osobowych w hotelach, pensjonatach oraz domach gościnnych, 2x na pustyni w wieloosobowych namiotach obozowych, 3x lokalnym pensjonacie w górach w pokoju wieloosobowym

• opiekę polskojęzycznego pilota

• transport lokalny wygodnym klimatyzowanym busem

• przewóz bagaży w samochodzie asekuracyjnym

• wyżywienie przygotowywane przez miejscowego kucharza w czasie przejazdu rowerowego (10 dni) + śniadania w miastach

• przejazd na wielbłądach przez pustynię 

• lokalny przewodnik w Marrakeszu

• obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową biura podróży

• ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu do 200 Euro

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę

• obowiązkową opłatę na państwowy Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) za każdą osobę

• ubezpieczenie na wypadek zarażenia się wirusem (COVID-19) podczas pobytu za granicą

Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl

we własnym zakresie WE WŁASNYM ZAKRESIE:
• bilety wstępu do atrakcji wymienionych w programie (ok. 20 €)
• bagaż sportowy
• wyżywienie w Marakeszu (oprócz śniadań)
• dodatkowe przekąski 
• test na obecność Covid-19 (jeżeli dotyczy)

trekking TRASA:
Około 80% naszej trasy prowadzi przez drogi utwardzone, nie asfaltowe. Pierwsza część naszej wycieczki będzie biegła wzdłuż masywu Gór Atlas, w których przewyższenia dzienne mogą przekraczać 1000 m. Następnie jedziemy w stronę doliny Tysiąca Kazb, aby wrócić ponownie w góry, tym razem w Jbel Saghro, pasmo Anty Atlasu. Doliną Draa przeprawimy się na Sahare, gdzie trudność w postaci przewyższeń zostanie zastąpiona niełatwą nie wierzchnią i wszędobylskim kurzem. Do pokonania dziennie będziemy mieli od 35-70 km.

 ROWER:
Na wyjazd idealnie sprawdzi się rower MTB lub cross country. Odradzamy rowery typu gravel. Przed wyprawą, należy zrobić przegląd i serwis roweru. W ten sposób unikniemy możliwości wystąpienia potencjalnych awarii.

zakwaterowanie ZAKWATEROWANIE:
W miastach będziemy nocować w klimatycznych hotelikach w pokojach 2,3-osobowych. Na pustyni dwie noce spędzimy w kilkuosobowych obozowych namiotach. Czeka nas również parę noclegów w prostych domach gościnnych, tam pokoje będą wieloosobowe, a możliwość prysznicu będzie ograniczona. 

Nie ma potrzeby zabierania własnych namiotów, natomiast zalecamy wziąć swój śpiwór.

wyżywienie WYŻYWIENIE:
Podczas wyprawy rowerowej będzie z nami kucharz, który przyrządzi nam przysmaki marokańskiej kuchni. Będą to 3 posiłki: śniadanie, lunch oraz obiadokolacja. Jeśli ktoś wie, że jego zapotrzebowanie kaloryczne jest większe zachęcamy do zabrania przekąsek z Polski w postaci batonów energetycznych, bakalii lub innych sprawdzonych smakołyków. 

W Marrakeszu wyżywienie indywidualne, ceny w restauracjach i sklepach są podobne jak w Polsce.

transport TRANSPORT:
Będzie nam towarzyszyć auto terenowe, wiozące nasze rzeczy oraz produkty spożywcze. Nie mniej jednak, prosimy o zabranie ze sobą nerki, plecaka lub torby rowerowej, w której możecie przewozić podręczne rzeczy - bluzę, baton, aparat :-)

grupa GRUPA:
Jeździmy w małych grupach. Minimalna liczba osób na wycieczce wynosi 7, maksymalna 15.

wylot MIEJSCE WYLOTU:
Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Warszawa. Inne miejsca możliwe są za dopłatą (w takim wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem).

pogoda POGODA:
Podczas naszego wyjazdu temperatury będą przyjemnie ciepłe, nie jest ani za gorąco, ani za zimno. Dzienna temperatura, będzie wynosić ok 15-25°C. Często podczas pięknej pogody może być wietrznie. W nocy, zwłaszcza w górach i bliżej pustyni temperatura może spaść do około 5-10°C.

inne INNE:
• Dni i punkty programu wyjazdu mogą się zmienić w zależności od terminu wylotu lub w wyniku sytuacji na miejscu.
• Zapoznaj się z zasadami, jak zapisać się na wycieczkę oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w wycieczce.
• Organizatorem wycieczki jest Barents.pl - Biuro Aktywnych Podróży.
Polityka biura w związku z epidemią koronawirusa.

Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl
Maroko: rowerem przez Średni i Wysoki Atlas fot. © Aleksandra Matusz, pilotka Barents.pl

Zobacz też inne propozycje naszych ciekawych wyjazdów

ARMENIA

Armenia na rowerze

14-28.09.2024
Armenia i Górski Karabach rowerem fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • Wyprawy rowerowe
TADŻYKISTAN
NOWY PROGRAM!

Pamir na rowerze

17.08.-2.09.2024
Pamir na rowerze. Wyprawa po Pamir Highway fot. © Roman Stanek, Barents.pl
  • nowość
  • Wyprawy rowerowe
KIRGISTAN

Rowerowy Kirgistan: przez Tien-szan

1-15.08.2024
Kirgistan na rowerze: Przejazd przez Tien-szan fot. © Krzysztof Tomczyk, w Kirgistanie z Barents.pl
  • Wyprawy rowerowe