Wypożyczalnia sprzętu trekkingowego i outdoorowego

W związku z licznymi zapytaniami otwieramy dla Państwa wypożyczalnię sprzętu outdoorowego i trekkingowego. Teraz podróże będą jeszcze prostsze dzięki Barents.pl!
Wypożyczalnia sprzętu outdoorowego teraz w siedzibie naszego biura, w centrum Wrocławia. Z nami załatwisz sobie niezbędny ekwipunek szybko, niezawodnie i bezpośrednio.

Mamy do zaoferowania sprzęt świetnej jakości, sprawdzony przez Klientów naszych wypraw.

1. NAMIOT
Jurek Atak 2.5

O PRODUKCIE:
Lekki namiot z jednym wejściem zmieści nawet 3 osoby. Posiada prostokątną podłogę oraz mały przedsionek. Doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Dystans ok. 6cm między namiotem zewnętrznym a tropikiem zapewnia ochronę termiczną i wentylację oraz zapobiega osadzaniu się rosy.

http://www.jurek.cz/products/stany/outdoor/atak-2-5?lang=en#JUMP_HERE

cena: 10 PLN/dzień
kaucja: 100 PLN

2. NOSIDEŁKO DLA DZIECI
Osprey Poco Premium

http://www.ospreyeurope.com/pl_en/view-by-series/child-carriers-packs/po...

O PRODUKCIE:
"Zaprojektowany po to, abyś mógł komfortowo dźwigać ten najsłodszy z ciężarów:) Jako rodzice wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego każdy produkt Poco posiada certyfikat bezpieczeństwa TüV GS. Poco jest pierwszym produktem stworzonym specjalnie dla potrzeb trójki ludzi jednocześnie: obojga rodziców oraz dziecka"

cena: 10 PLN/dzień
kaucja: 100 PLN

Wypożycz wszystko, co najpotrzebniejsze w siedzibie biura Barents.pl - w centrum Wrocławia i po prostu podróżuj! Szerokiej drogi:)
W celu wypożyczenia kontaktuj się z nami pod numerem: (048) 508 432 161 lub pod e-mailem: info@barents.pl.